Eva Vavřičková: Styl pro ty, které se nebojí experimentovat

Eva má štíhlou postavu ve tvaru obráceného trojúhelníku s užší linií boků než ramen.
MOPL II (6) - Eva Vavřičková 7
MOPL II (6) - Eva Vavřičková 7
Prima

Oblečení – varianta 1:

světle růžový kabátek a džíny.

Eva má sportovní postavu, proto jsem vybrala trendový kabátek s dvouřadovým zapínáním v růžové barvě s přepásáním a efektními knoflíky v  kontrastní černé. Vysoký kontrast barev černé a světlé růžové jsem použila záměrně, pro zvýraznění celkového outfitu. Eva je extravagantní typ ženy, která se nebojí experimentovat a má ráda oblečení, jež je výrazné, proto jí vždy budou slušet kontrastní kombinace. Například taková, jakou jsem vybrala. Růžovou barvu jsem volila pro zjemnění a také proto, že skvěle doplňuje barvu Eviny pleti. Ke kabátku jsem vybrala černé přiléhavé džíny, protože má Eva štíhlé nohy, a tak jí módní úzký cigaretový střih sluší.

Oblečení – varianta 2:

černé sako, bílá košile, černé džíny a náhrdelník s černou mašličkou.

Na slavnostní finále jsem pro Evu vybrala oblečení v trendovém stylu sportovní elegance s dramatickými prvky. Volila jsem černé klasické sako s propasovanou linií, které zdůrazní štíhlou postavu a zvýrazní Evin pas. Sako jsem zkombinovala s bílou košilí a extravagantním kovovým náhrdelníkem s detailem módní elegantní mašle. Aby celkový outfit působil mladistvě, vybrala jsem k saku a košili úzké stretchové džíny s decentním efektem seprání. Tento maskulinní styl Evě sluší nejen proto, že má spíše chlapeckou postavu, ale zejména proto, že je velmi charismatická. Je typ ženy, která ráda upoutává pozornost, proto jí budou vždy slušet vysoké kontrasty barev a dramatické prvky v oblečení.  

Tipy:

  • Při sestavování šatníku se zaměřte na sportovně elegantní styl s dramatickými prvky.
  • Volte spíše kalhoty.
  • Při volbě barev kombinujte odstíny ve vyšším kontrastu, tedy tmavé barvy se světlými (například černou s bílou).
  • Nebojte se dramatických prvků, například červené barvy, kožených oděvů nebo doplňků, ozdobných nýtků nebo kovové bižuterie.
  • Materiály volte přírodního charakteru s pevnější strukturou (spíše hladké).
  • Pas zvýrazněte propasovanými sáčky, vestičkami, kabátky.

Vyvarujte se:

  • Objemných volných pletenin.
  • Nízkých kontrastů barev a nevýrazných odstínů.
  • Romantických prvků (kanýrky, volánky atd.).
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama