Máma, nebo partnerka?

V dalším díle Mladší o pár let se představí Jana Božková a Jan Rozsypal. Paní Janu trápí, že vedle svého o 8 let mladšího partnera vypadá spíše jako jeho matka. Podaří se profesionálům smazat věkový rozdíl?
MOPL II - Bozkova, Rozsypal před
MOPL II - Bozkova, Rozsypal před
Prima

I když byl původně Jan pouze spolubydlící, je tomu 7 let, co tvoří s Janou pár. Jeho partnerce je o 8 let víc a trápí ji, že vypadá staře. Věkový rozdíl bohužel navíc umocňuje to, že paní Jana opravdu vypadá ještě starší, než ve skutečnosti je. „Když si mě lidé pletou s partnerovou matkou, je mi hanba,“ svěřuje se ztrápeně.

Ani jeden v páru nedodržuje dobrou životosprávu. Nesnídají, pijí kávu a vykouří 10 až 15 cigaret denně. Paní Jana nemá ráda vařenou zeleninu a syrovou neukousne, protože nemá pořádné zuby. O ty vlastní přišla už ve 28 letech, teď má desítky let stejnou protézu. Také Jan má zuby v dezolátním stavu. Musejí se oba bát bolesti u zubaře?

Paní Janě nejvíce vadí kromě zubů i zapadlé oči a úzké rty, Jan má zase v obličeji jizvy po úraze na motorce. Nelíbí se mu ani nehezké stopy na kůži z toho, jak rychle shodil na váze. Pomohou jim odborníci nalézt ztracenou svěžest a elán?

Uvidíte ve čtvrtek 13. ledna ve 21:05 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama