Miluše Holubová: Tipy pro ženskou postavu

Miluše má štíhlou, souměrnou a velmi ženskou postavu ve tvaru přesýpacích hodin s dobře definovatelným pasem a proporčně trochu kratšíma nohama.
MOPL II (3) Miluše Holubová 9
MOPL II (3) Miluše Holubová 9
Prima

Oblečení – varianta 1

Šedý pulovr, růžový rolák bez rukávů, džíny, kotníkové boty s kulatou špičkou.

Miluška je výrazný jižní typ, takže jí sluší zářivé barvy ve vyšším kontrastu s ostatními. Například sytá růžová v kontrastu se světle šedou a tmavě modrou. Volila jsem kratší rolák bez rukávů a úzké přiléhavé tmavé džíny, abych opticky prodloužila délku nohou. Výrazný rolák krásně koresponduje s tmavou barvou vlasů a zapadá do škály podle barvové analýzy (barvy oblečení skvěle doplňují zelenou barvu očí). Širší lodičkový výstřih roláku jsem volila pro vyrovnání linie ramen a boků. Toto oblečení je sportovně elegantní. Dotvářejí je módní prvky, jako jsou například detail šněrování na roláku nebo kotníkové boty s kulatou špičkou a efektní mašličkou a trendy korále.

Oblečení – varianta 2

Tmavě modré minišaty.

Na slavnostní finále jsem pro Milušku vybrala módní saténové minišaty v efektním střihu s empírovým členěním, geometricky zdobené bižuterními prvky. Šaty opticky prodlužují nohy, což jsem ještě umocnila vysokými kozačkami. Kovově modrý tón šatů se skvěle hodí k barvě očí. Lesklý materiál, výrazné zdobení šatů a vysoké kozačky jsou již samy o sobě značně dramatické prvky, takže jsem barvy volila spíše tlumené, aby oblečení působilo elegantně, ale zároveň žensky a sexy.

Tipy:

  • Při sestavování šatníku se zaměřte na výrazné jasné barvy, jako jsou například sytě růžová, tyrkysová, kiwi zelená, citronově žlutá apod.
  • Styl volte sportovní nebo sportovně elegantní s ženskými detaily, jako jsou například mašličky, vázačky, saténové stužky, bižuterní lemy, kožešinové a látkové ozdoby apod.
  • Materiály vybírejte hladké nebo s jemnou texturou, polopevné i pevné s příměsí lycry.
  • Oděvní součásti použité v horní partii těla (sáčka, pulovry, halenky) volte spíše v kratších délkách, aby se opticky prodloužila délka nohou.
  • Pro prodloužení nohou volte boty s vyššími podpatky.
  • Noste kalhoty nebo sukně se zvýšeným pasem.
  • Zařaďte do šatníku efektní bižuterii a pásky zdůrazňující pas.

Vyvarujte se:

  • Nevýrazných a nekontrastních kombinací barev.
  • Nakládaných kapes a zdobení v oblasti boků.

Osobní styling pro paní Miluši Holubovou připravila návrhářka a stylistka pořadu Mladší o pár let Helena Bedrnová.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama