Rozhovor s Evou Lanzingerovou a Petrem Bajgarem

„Nejvíc se mi líbí jeho nádherný úsměv,“ tvrdí paní Eva z 8. dílu o svém partnerovi Petrovi. Ten k proměně Evy dodává: „Nejvíc se mi líbí daleko větší radost v jejích očích.“
MOPL II (8) - Eva Lanzingerová, Petr Bajgar 10
MOPL II (8) - Eva Lanzingerová, Petr Bajgar 10
Prima

Čí nápad byl vás přihlásit?

Petr: O pořadu jsem se dozvěděl z televize, ale hlavně od přítelkyně Evičky, která přišla s návrhem nás do něj přihlásit. Nejdříve jsem tomu nepřikládal význam, ale časem jsem Evičku podpořil.

Jaké byly vaše důvody pro vylepšení vzhledu?

Eva: Já o tom uvažovala již dávno, ale problém byl ve financích. Mé sebevědomí bylo velice špatné, téměř žádné.

Jaká byla spolupráce s odborníky na vizáž? 

Eva: Spolupráce byla výborná. Helenka Bedrnová připravila oblečení velmi vkusně. Ve všem jsem se cítila dobře. Kadeřník Tomáš mi obarvil a ostříhal vlasy po společné konzultaci. Navrhl, co by mi slušelo, a poradil, jak účes udržovat. Kačenka Kornová mě nalíčila podle svých představ, nic mi neporadila.

Petr: Spolupráce s vizážisty byla pohodová a profesionální, jen mě mrzí, že měli tolik práce s mým účesem.

Jak se vám zamlouvala spolupráce s lékaři?

Eva: Byla vynikající. Jsou to nejen odborníci na svých místech, ale také skvělí lidé, vždy s úsměvem na rtech. Měly by se tam pořádat exkurze a školení lékařů a sester z jiných zdravotnických zařízení.

Petr: Spolupráce s lékaři a veškerým personálem kliniky byla na vysoké profesionální úrovni a jejich péči mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

Naplnila se vaše očekávání ohledně proměny?

Eva: Z velké části ano. Se vším, čím jsem si prošla, jsem velice spokojená. Zbývají už jen zuby. Doufám a věřím, že se tento můj problém vyřeší v dohledné době.

Petr: Má očekávání – jelikož jsem jich zas tolik neměl – se naplnila do posledního detailu.

Jak na změnu reagovali vaši nejbližší?

Eva: Pro mé nejbližší to byl šok, zděšení a nakonec velké a milé překvapení. Kamarádka, se kterou se známe přes dvacet pět let, mě vůbec nepoznala. Tak obrovská to je proměna.

Jaká byla první slova vaší drahé polovičky, když vás uviděla po proměně?

Eva: Proměnění jsme oba. Každému dělali něco jiného. Viděli jsme se v různých fázích proměny. Peťulka mě vždy podporoval a moc se mu to líbilo. Po poslední proměně se stylisty mi řekl: „Jsi úplně jiná a mooooc ti to sluší.“

Petr: Jelikož jsme „jeli v tandemu“, tak jsme o sobě věděli. A první slova? „No nazdar!“ J

Co se vám teď líbí nejvíc na partnerovi / partnerce?

Eva: Nejvíc se mi líbí jeho nádherný úsměv. Ten je pro mě měřítkem jeho zdraví.

Petr: Nejvíc se mi líbí daleko větší radost v očích z těch všech změn a každopádně i ty další kosmetické úpravy, které se strašně povedly.

O kolik let se teď cítíte mladší než v době, kdy jste se do pořadu přihlásil/a?

Eva: Je velice těžké říci, o kolik let se cítím mladší. Jsem s proměnou velmi spokojena a sebevědomí se vrací. To je pro mě důležité. A jestli jsem mladší? To nechám posoudit okolí.

Petr: Jelikož jsem si roky nikdy nepočítal, pořád se cítím v nejlepším věku. Po absolvování tohoto pořadu se ale cítím lépe a ještě radostněji.

Co byste chtěli vzkázat ostatním?

Eva: Nikdy není pozdě! Věk vůbec nerozhoduje. Důležité je, jak se cítíte a jestli se sebou chcete vůbec něco udělat. Nebojte se! Vůbec to nebolí! Ten výsledek proměny opravdu stojí za kus odvahy! Šla bych do toho klidně znovu!

Petr: Každý by si měl zachovávat dobrou náladu a optimismus, jelikož s tím se vše zvládá lépe. Při možnostech dnešních plastik a jiných zákroků, o kterých jsem nevěděl, je „odmazávání let“ daleko příjemnější.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama