Mordparta spěje do finále. Jak zachrání Colombo dceru?

Druhá řada Mordparty finišuje do cíle osmým dílem. Šaráda ohledně gangu a Radačinského jede na plné obrátky. Teď už bude jen na Mordpartě, zda vše zvládne. Poslední díl krimi seriálu uvidíte na Primě už tuto neděli ve 2
Mordparta II (8) - upoutávka

 Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Poslední díl krimi seriálu uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15 na Primě. Příběh vyšetřovatelů Mordparty spěje do finále. Jak se vyrovnají s náročnou situací, která je na oddělení, ale vážně zasahuje i do jejich osobních životů?

Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové, a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk) a nadporučík Radačinský - (David Máj), který oddělení velí.

Tajemná flashka

Mafie vehementně pátrá po tajemné flashce, kterou má vyšetřovatelka Naďa schovanou u Káji. Ten ve svém karavanu najde dva členy mafie, kteří hledají. Naďa znovu navštíví manžela, data na flashce Mordpartě nedávají žádnou logiku. Co je na flashce?

Colombo hledá svou dceru, o tom, že je unesená se dozví z jejího telefonu.

Podívejte se už tuto neděli na Primu na závěrečný díl Mordparty ve 20.15 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.


–––

Uložit

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama