Před Colombem odchází z Mordparty i vyšetřovatel Pavel. Co se stalo?

Tým Mordparty se začíná rozpadat pod rukama. Vyšetřovatel Pavel ztratil důveru svých kolegů, protože spolupracoval s jejich nadřízeným Radačinským. Pavel však Radačinskému položil odznak na stůl a odešel. Co se stalo?
Mordparta II (7) – Pavel odchází z Mordparty

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Mordparta má v sedmém, předposledním, dílu na starost brutálně krvavý případ. Vražda zdravotní sestry z laboratoře fakultní nemocnice, kde probíhá výzkum experimentální léčby pomocí embryonálních kmenových buněk, není jediná, kterou Mordparta v neděli večer nakonec bude muset řešit.

CO OBJEVILA PITVA? PODÍVEJTE SE NA SCÉNU

Soukromé vyšetřování Radačinského

Mordparta stále pracuje na vyšetřování vazeb Radačínského. Zdá se, že už jsou hodně blízko k tomu, aby rozluštili všechny vztahové spirály, jež jim nedávaly dříve příliš jasný pohled.  

Radačinský o jejich bádání samozřejmě tuší, v sedmém dílu je dokonce přistihne během krádeže jednoho výslechu. Colombo se okamžitě suspenduje, protože nemá co ztratit.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU S JIŘÍM BARTOŠKOU

Radačinský tak sází na vyšetřovatele Pavla, jenž má vymodlené dítě na cestě a potřebuje práci stejně jako každou korunu navíc.

Mordparta II - Jiří Bartoška s Marianem Rodenem
Mordparta II - Jiří Bartoška s Marianem Rodenem

Mordparta Pavlovi už nevěří

Vazby Radačínského a Pavla však totálně zničily kolegiální vztahy mezi vyšetřovatelem a ostatními souputníky. Mordparta Pavlovi nedůvěřuje. Pavel je však tlačen od Radačinského ke zdi. A vypadá to, že v jeho případu našel jasná fakta.

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělní Mordparty II, kterou můžete sledovat každou neděli ve 20:15.

Režie:R. Švéda

Hrají:J. Bartoška, V. Kotek, M. Plánková, P. Batěk, J. Bábek, D. Máj, R. Jaškow, E. Salzmanová, O. Kavan, B. Milotová, P. Vaněk

Sledujte Mordpartu na Primě v neděli ve 20.15!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.


–––

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama