Kdo vyhrál poukázku na únikovou hru ve stylu Pevnost Boyard v hodnotě 1200 Kč?

Kdo správně uhodl výši částky, který vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard? Gratulujeme výherkyni, která vyhrává poukázku únikové hry ve stylu Pevnosti Boyard!
Pevnost Boyard
Pevnost Boyard

K tomu, abyste si i vy mohli vyzkoušet Pevnost Boyard, stačí vědět, kolik týmy plné herců, zpěváků a sportovců vybojovali pro jednotlivé nadace. Soutěžit budeme i tento týden.

Správna odpověď byla:

Tým v první epizodě vyhrál 180 500 Kč pro nadaci HELPPES. Odpověď B) je správně.

Poukázku vyhrála Martina Slancová. Gratulujeme!

 

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane se do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:

 

Více info o hře na www.puzzleroom.com

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama