Vyhrajte poukaz na únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard v hodnotě 1200 Kč!

Stačí správně uhodnout výši částky, který vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! A proto je třeba se podívat už 3. 9. na Pevnost Boyard ve 20.15 na Primě! Soutěžní otázka je...
Pevnost Boyard
Pevnost Boyard

K tomu, abyste si i vy mohli vyzkoušet Pevnost Boyard, stačí vědět, kolik týmy plné herců, zpěváků a sportovců vybojovali pro jednotlivé nadace.

A teď pro vás máme první úkol a soutěžní otázku:

Tým v první epizodě:

a) vyhrál 105 000 Kč pro nadaci HELPPES

b) vyhrál 180 500 Kč pro nadaci HELPPES

c) nevyhrál nic

ODPOVÍDEJTE VE FORMULÁŘI

Podívejte se s námi do zákulisí Pevnosti Boyard, protože už 3. 9. v sobotu začínáme...

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane se do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:


Více info o hře na www.puzzleroom.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama