Známe dalšího výherce na poukázky do hry v Puzzle Room!

Stačilo správně uhodnout výši částky, kterou vybojoval druhý hvězdný tým v Pevnosti Boyard. abyste si zahráli hru v Čechách podobnou Pevnosti Boyard. Otázku na odpověď jste mohli vidět premiérově v sobotu, nebo online v archivu Prima Play.
Druhý tým
Druhý tým
archiv Prima

Kolik vybojoval tým Venduly Pizingerové v Pevnosti Boyard? Kdo uhodl správnou odpověď?

Gratulujeme Markétě Pluháčkové, která správně odpověděla, že druhý tým na Pevnosti Boyard vyhrál pro nadaci Kapka naděje 255 300,- korun českých.

 

Pokud jste nestihli sobotní Pevnost Boyard, podívejte se na celý díl online na PrimaPlay

Pokud jste nevyhráli, nezoufejte! Soutěžit můžete každý týden s námi!

Výherkyně správně odpověděla na tuto soutěžní otázku:

a) 255 300 Kč pro nadaci KAPKA NADĚJE

b) 185 600 Kč pro nadaci KAPKA NADĚJE

c) nevyhrál nic

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane se do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:

Více info o hře na www.puzzleroom.com

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama