Policajt ze San Franciska

Policajt ze San Franciska

O pořadu

Scott Roper pracuje u sanfranciské policie jako „vyjednavač“. Díky své mimořádné inteligenci, železným nervům a mrštnému jazyku dokáže většinou přesvědčit zločince držící rukojmí, aby se vzdali. Když ale Scott zjistí, že stojí tváří v tvář nebezpečnému psychopatovi, se kterým není rozumná řeč, dokáže bez váhání použít zbraň a zločince chladnokrevně zlikvidovat.

 

Úspěšnost Scottových zásahů je stoprocentní, a proto jeho nadřízení shovívavě mhouří obě oči nad jeho vášní pro luxusní auta a sázení na dostihové koně. Ovšem to, co prochází Scottovi v práci, nenachází pochopení u jeho přítelkyně Ronnie, která mu dá bez milosti kopačky. Když Scott dostane nového parťáka McCalla, není tím zprvu rozhodně nijak nadšen. Už proto, že chtěl na vlastní pěst vyšetřit vraždu svého staršího kolegy a přítele, kterého brutálně podřízl výjimečně nebezpečný a vychytralý padouch Korda.

 

McCall si ale dokáže získat Scottovu důvěru a společnými silami, po dramatické a zničující honičce v ulicích San Franciska, Kordu zatknou. Scott se dokonce usmíří se svou láskou Ronnií a všichni by žili šťastně až do smrti, kdyby Korda zakrátko z vězení neuprchl...