Případ pro Sam

Případ pro Sam

O pořadu

Jak se dostala tak půvabná žena, jako je doktorka Samantha „Sam“ Watersová, mezi drsné hochy od policie, aby jim pomáhala při honu na vraždící psychopaty? Proč se soustřeďuje na šetření těch nejdrsnějších a nejbrutálnějších trestných činů? Bohužel ji k tomu dovedla osobní tragédie.

Obětí ohavného zločinu se stal i Samanthin manžel, jehož vrah nebyl dlouho dopaden. Tento muž, který stále unikal spravedlnosti, si říká Jack a pro naši hrdinku představuje skutečnou obsesi. Sam vychovává dceru Chloe a snaží se, aby byla co nejdál od hrůz, s nimiž se její matka denně potkává. Není to vždycky jednoduché. Samantha má zvláštní dar intuice, který jí pomáhá při práci. Jako forenzní psycholožka se dokáže vžít do obětí, ale především do mysli pachatelů. Nejčastěji spolupracuje s FBI.

„Hrátky“ Jacka se Sam trochu připomínají „kočkování“ Hannibala Lectera z Mlčení jehňátek s agentkou Starlingovou. Jack už byl odhalen a dopaden a Sam chtěla začít žít méně temný a citově bohatší život. Možná potká i lásku. Jenže Jack má jiné plány… Seriál, který se natáčel od roku 1996 do 2000, se dočkal čtyř řad, dvou nominací na cenu Emmy, jedné ceny a dalších devatenácti nominací.

 

Dr. Samantha „Sam“ Watersová

Samantha má zvláštní dar intuice, který jí pomáhá při práci. Vládne také jasným a pronikavým úsudkem, umí analyzovat situaci, sestavit potřebná vodítka a odhalit motivy, které mohly vést ke zločinu.


Ally Walkerová

Téměř metr osmdesát vysoká plavovláska se narodila v roce 1961 v Tennessee a vyrůstala v Santa Fe v Novém Mexiku. Její matka byla právnička a otec vědec. Jablko nepadlo daleko od stromu, Ally vystudovala biologii a chemii na Kalifornské univerzitě v Santa Cruz, i když zdaleka neodpovídala představě suché a nevzhledné vědecké pracovnice. Než definitivně odešla od zkumavek do televizních a filmových studií, strávila semestr na umělecké škole v Londýně, protože už tenkrát koketovala s divadlem. Přesto se ještě rok seriózně věnovala genetickému inženýrství. Pak v jejím životě zasáhla náhoda. Jela za přítelem do Los Angeles a zašla s ním na večeři do restaurace. Tam ji uviděl producent kdysi velmi populární soap opery Santa Barbara a obsadil ji do role Andrey Benfordové. A od té doby se Ally Walkerová věnuje herecké profesi. Policistku si zahrála už v seriálu True Blue, pak teprve přišel Profiler (Případ pro Sam). V devadesátých letech se Ally Walkerová objevila i ve známých filmech Postel plná růží nebo Zatímco jsi spal, kde ztvárnila přítelkyni mladého ctižádostivého podnikatele (Peter Gallagher). Je podruhé vdaná a má jednoho syna Jona Walkera Landgrafa.


Agent Bailey Malone – Robert Davi

V minulosti obsadil titulní roli v seriálu Terrorist on Trial: United States vs. Salim Ajami a hrál postavu kolumbijského drogového magnáta Sancheze v klasické bondovce Povolení zabíjet. Mezi jeho další filmy patří Smrtonosná past, Raw Deal, Showgirls, Rošťáci, Kryštof Kolumbus, Syn Růžového Pantera a Amazon.


Detektiv John Grant  -  Julian McMahon

Julian McMahon se proslavil svou rolí v seriálu Plastická chirurgie s. r. o.a úspěšné televizní show Čarodějky. Nedávno si zahrál v nezávislých filmech Prisoner  a Meet Market. Do jeho televizního portfolia také patří drama The Power, The Passion a úspěšný seriál Home and Away. V roce 1992 se mu podařilo prorazit v americké televizi díky roli Iana Raina v seriálu Another World. Zahrál si také v televizních filmech In Quiet Night a Another Day. Jako host se objevil i v seriálu Will & Grace. Mohli jsme jej ale vidět i na stříbrném plátně i několikrát v rolích čistě divadelních.Má za sebou také několik divadelních her včetně Love Letters.

|14435|gallery -->

Anketa

Líbí se vám seriál Připad pro Sam?

hlasovat
hlasovat

Anketa

Líbí se vám seriál Připad pro Sam?

hlasovat
hlasovat