Drama v Soudní síni tentokrát ve znamení internetu a rodinných sporů

Další premiérové díly Soudní síně jen na Primě. V 17.00 v pondělí až pátek.
Soudní síň 6-10 - Obrázek 5

Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Online svět nabízí mnoho možností, jenže je také plný nebezpečných lákadel, na které je třeba dávat si dobrý pozor.

Seznamování přes internet je čím dál oblíbenější. Pro svobodné zaneprázdněné prací a povinnostmi někdy dokonce představuje jedinou možnost najít si vhodný protějšek. Je však třeba neustále myslet na to, že internet je anonymní. Jako takový nabízí možnost schovat se za vylepšenou identitu a seznámit se bez ohledu na věk.

Vyzkoušela to i osamělá pětapadesátiletá vdova Marica, která už na lásku nevěřila. Netušila ale, že ji v internetové síti zachytí někdo, kdo má o lásce úplně jiné představy než ona. Na vlastní kůži zažila, že riziko při chatování nehrozí jenom mladým.

Soudní síň Marica
Soudní síň Marica

Marica žaluje bývalou známost kvůli ochraně své osoby, zdraví a soukromí. Její výstražný případ líčí dramatický televizní pořad Soudní síň. Inscenované soudní procesy ze Soudní síně jsou inspirované skutečnými případy slovenské justice. Vystupují v nich neherci bez zkušeností před kamerou. V rolích soudců a právních zástupců se objevují profesionálové z oboru. Obojí přispívá k syrové, realistické atmosféře pořadu.

Soudní síň nabízí divákům jedinečnou příležitost vyslechnout argumenty obou stran. Po vynesení rozsudku mohou zvážit, jestli by došli ke stejnému rozhodnutí jako soudce. Televize Prima už během několika posledních týdnů odvysílala prvních pět epizod.

Další pětice projednává kromě případu paní Maricy také kauzy údajného týrání nevlastní matkou, zranění z nedbalosti nebo rozvodu zaviněného neochotou jednoho z manželů přistoupit na možnost mít dítě.

K nejzajímavějším patří spor, ve kterém figuruje dominantní tchýně. Manžel Branislav tvrdí, že musel prakticky unést vlastní malé děti, aby je zachránil před jejich matkou a babičkou. Manželku Alici obviňuje z toho, že nechala syna s dcerou u prarodičů trpět. Měly být vystavovány nebezpečí a vykrmovány jako Jeníček s Mařenkou.

Soudní síň 6-10 - Obrázek 7
Soudní síň 6-10 - Obrázek 7
archiv FTV Prima

Je to pravda nebo je všechno úplně jinak? Tato kauza ze Soudní síně prozrazuje, jestli existují pohádkově šťastné konce i v běžném životě.

Nejzajímavější soudní procesy plné lidských dramat vysílá televize Prima každý všední den před pořadem Prostřeno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama