VIDEOrecepty a celý 9. díl Teď vaří šéf! jsou teď na Primě PLAY

Dostali jste chuť na některý z pokrmů, který v úterním dílu svého pořadu Teď vaří šéf! připravil Zdeněk Pohlreich? Pusťte si hned v úvodu celou epizodu nebo si vyberte recept níže a vařte podle videonávodu.
Bílková omeleta.
Bílková omeleta.
archiv FTV Prima

V 9. dílu Teď vaří šéf! šéf představil například recept na hřebenatky v houbovém vývaru, na zelenou čočku s brokolicí nebo úžasné italské gelato z mléka.

Další díly z pořadu Teď vaří šéf! najdete na Primě PLAY

Ke snídani Zdeněk Pohlreich servíroval omeletu, ovšem jinak, než jak ji všichni známe. Připravil bílkovou omeletu s uzeným pstruhem a ukázal, jak si doma přepustit máslo, aby se nepřepalovalo.

 

Chuťovým překvapením byly hřebenatky v houbovém vývaru. Zde je typ, kde sehnat čerstvé ryby a plody moře.

K obědu nebo jako lehká večeře se hodí dušený králík se špaldou. Jak chutně upravit králičí maso, najdete také v celkem šestnácti dalších receptech TADY.

Jako sladkou tečku si Zdeněk Pohlreich vybral italské kávové gelato. Tato oblíbená italská zmrzka je lehká tím, že se nepřipravuje ze smetany, ale z mléka.

Zelená čočka s pancettou a brokolicí:

 

[[nid:]]

 

Více inspirace do kuchyně a řadu dalších úžasných receptů nejen od Zdeňka Pohlreicha najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH. Právě je na stáncích. 

 

Sváteční pohoda s Prima FRESH

Šéfovy sváteční speciality. Užijte si je s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Fritata s vejcem a ovčím sýrem.

VIDEOrecepty a celý 8. díl Teď vaří šéf! jsou nyní na iPrimě

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama