Kevin ze Sám doma demonstruje! Proč?

Patřil mezi nejznámější děti na celé planetě. Slávu si získal především skvělými hereckými výkony ve filmech Sám doma. Jenže sešel ze správné cesty. Libování si v drogách a alkoholu zničilo jeho veškerou pověst. Co dělá Macaulay Culkin alias Kevin v současnosti? A proč demonstruje?
Jak je na tom Kevin ze Sám doma?
Jak je na tom Kevin ze Sám doma?
Profimedia.cz a koláž iTOPSTAR.cz

Tento měsíc oslaví Macaulay Culkin třicáté šesté narozeniny. Jeho život už však není tak snový, jako tomu bylo v dobách jeho největší slávy. Heroin, litry alkoholu či nešťastné vztahy z něj udělaly na dlouhou dobu odstrašující trosku.

Lesk jeho bývalé slávy se mu pravděpodobně již nepodaří vrátit, nicméně vždy může být lépe. A snad si tohle heslo vzal bývalý partner Mily Kunis k srdci. Není to sice žádná hvězdná role, ale pořád lepší než vpichy do žíly.

Bonnie a Kevin ze Sám doma. Najdete podobu?

Věděli jste to: Manželka ze Smrtonosné pasti a Kevin ze Sám doma jsou příbuzní! Jak?

Culkin si zahrál v ulítlé komedii o značně proměněném Aladdinovi svého kamaráda Adama Greena. Macaulay zde hraje demonstrujícího týpka, jenž je pro své názory klidně s to obětovat svůj život. Jinak je celkově film prostoupen technologickými vymoženostmi, pornografií a v neposlední řadě kvantem návykových látek. Tak doufejme, že drogy zůstanou pouze a jen ve filmu, Kevine.

Dominika Myslivcová chce do politiky

Dominika Myslivcová chce do politiky: Svět se už opravdu zbláznil?

Opravdu si Johnny Depp uřízl prst?

FOTO 18+: Šílený Johnny Depp si uřízl prst, aby Amber napsal krvavý vzkaz na zrcadlo! Fotky jsou drastické...

Je tohle nejhezčí pilotka na světě?

GALERIE: Je tohle nejvíc sexy pilotka na světě? S touhle krásnou Švédkou přestanete mít strach z létání...

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama