Setkání s VyVolenými: Nadšení fanoušci pokládali otázky na tělo! FOTOGALERIE + VIDEO

Uplynulý víkend byl pro skalní fanoušky 4. řady reality show VyVolení opravdovým svátkem! V sobotu 18. ledna totiž proběhlo unikátní setkání s jejich oblíbenými finalisty: Vladkem, Pavlínou a Mirkou!
VyVolení se na setkání s fanoušky těšili

V okázalém sále pražského kina Lucerna se během sobotního dopoledne scházeli ti, pro něž se 4. řada reality show VyVolených stala denním chlebem, ti, kteří si mezi soutěžícími našli „spřízněné duše“ i ti, kteří byli zvědaví na své oblíbence a nenechali si ujít fantastickou příležitost vidět je na vlastní oči!

Strávit celý den s Vladkem, Pavlínou a Mirkou, to se někomu jen tak nepoštěstí! Za našimi finalisty přijeli fanoušci z různých krajů republiky: z Plzně, Bechyně, Ústí nad Labem, Českých Budějovic, Chomutova, Pardubic či třeba Ostravy a někteří z nich neváhali vstávat a vypravit se na vlak nebo autobus dokonce ve 4 hodiny ráno!

Prvotní setkání bylo zpočátku trochu ostýchavé – vždyť vidět ty, jež jste několik měsíců dennodenně sledovali na televizních obrazovkách a on-line streamech, je docela „pecka“! Hned během hromadné debaty se však návštěvníci zbavili trémy a Vladka, Pavlíny i Mirky se ptali na to, co je nejvíce zajímalo.

A jaké otázky jim fanoušci položili?

Šli byste do VyVolených znovu?

Mirka: Já nejspíš ano...

Pavlína: Já nevím.

Vladko: Já už bych do dalších VyVolených nešel. Teď ale uvažuju o účasti v jiný reality show. Odehrává se to ve Španělsku a jde spíš o to dobrodružství než o peníze.

Jak jsi prožíval soutěž?

Vladko: Ve druhý části hry jsem hodně myslel na to, jestli dokážu prohrát... neumím totiž prohrávat.

Jaké byly ty nejlepší chvíle?

Mirka: Pro mě to asi byly chvíle v malé ložnici na samém začátku soutěže...

Vladko: To pro mě taky moc znamenalo... Navzájem jsme si dodávali sílu.

Po hromadném povídání přišel čas na dražbu věcí VyVolených, jejíž výtěžek putoval Nadaci Terezy Maxové. Po dražbě, jejíž průběh překvapil všechny tři hrdiny dne, došlo na společné focení a v podvečer čekala majitele VIP vstupenek společná večeře, z níž se pak všichni společně vydali na velkolepou afterparty v klubu Nebe, kam už měli přístup všichni účastníci tohoto úžasného společného dne.

Jak probíhala šokující dražba i divoká večerní akce, vám prozradíme v dalších článcích! Těšit se můžete i na skvělá videa!

Video: Setkání s VyVolenými

VyVolení živě dražba
Romana z VyVolených

Romana z VyVolených přišla o svůj bar. Proč? Sledujte TOP STAR magazín

 

Vladko, Pavlína a Mirka v otevřeném rozhovoru

Vladko, Pavlína a Mirka: Chtějí mít spolu děti? Řekli nám to!

 

Vladko je sympaťák

VIDEO rozhovor s Vladkem: O příteli, šoku na úřadu i penězích

 

Mirka je velmi půvabná a fanynkám se líbí

VyVolená Mirka: Pronásledují ji fanynky. Čím vyhrožují? VIDEO

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama