"Dobrý den" a "Na zdravi!" vám vzkazují britští představitelé Třech mušketýrů

Britský seriál Tři mušketýři se převážně natáčí v České republice, kde také několik měsíců v roce žijí britští představitelé seriálu. Britší gentlemani se představili na kameru FTV Prima a pozvou vás na třetí díl Tří mušketýrů, který bude pořádně zábavný.
Tři mušketýři zdravice

Ve videu se vám všichni čtyři představitelé druhého nejúspěšnějšího britského seriálu představili a teď je na čase představit i je. Tito urostlí muži patří mezi jedny z nejlepších britských herců. Santiago Cabreru, jenž hraje Aramise, mohou diváci vidět jako magického malíře v seriálu Heroes (Hrdinové) nebo v seriálu Merlin

Santiago je dítě chilského diplomata a matky v domácnosti. Santiago se narodil v Caracasu ve Venezuele, ale žil postupně v Torontu, Londýně, Madridu a v Rumunsku. Na střední škole byl fotbalovým kapitánem a na nátlak profesora z dramatického kroužku poprvé zkusil hraní.

Časté stěhování mu samozřejmě pomohlo i v učení se cizích jazyků, mluví plynně španělsky, francouzsky, italsky a anglicky.

Kromě toho je to velký sportovec: hraje tenis, lední hokej a má rád potápění. Momentálně žije v Londýně.

d´Artagnan pochází původně ze slunné Itálie

Celé jméno herce je Luca Giuseppe Paqualino. Herec, který ztvárňuje mladičkého d´Artagnana se sice narodil v Anglii, ale jeho otec je ze Sicílie a matka z Neapole. Živil se modelingem a navštěvoval dramatické kurzy ve Stamford Art Centre. Svůj herecký talent projevil například i v historickém seriálu Borgiové, který se taktéž točil v České republice.
V Anglii si ho diváci zamilovali hlavně díky jeho roli v seriálu Skin, který se dočkal i mnoha ocenění – a Luca se zároveň stal miláčkem britských dívek. V současnosti žije v Londýně.

Tom Burke, uznávaný divadelní herec, který odešel v šestnácti letech ze školy


Celým svým jménem je Tom Liam Benedict Burke a je kmotřencem herce Alana Rickmana a herečky Bridget Turner. Jeho otec je uznávaný britský herec, takže si Tom již od dětství přál jít v jeho šlépějích. Potýkal se s dyslexií, kvůli které v sedmnácti odešel ze školy, protože to již nemohl vystát. Zapsal se tedy do herecké agentury, dostal své první role a začal navštěvovat taneční školu.
V osmnácti letech byl přijat na Royal Academy od Dramatic Art v Londýně. Ačkoliv měl možnost hrát v divadelních hrách se svými rodiči v Kentu, odmítl to a svou kariéru se rozhodl vybudovat sám v Londýně, kde je situace mnohem složitější. Může na sebe být hrdý, jelikož v roce 2008 vyhrál uznávanou divadelní cenu Ian Charleson Award. V Anglii patří mezi nejuznávanější herce napříč divadlem, filmem i televizí.

Porthos z chudé části Londýna


„S Porthosem toho mám hodně společného. Počátky nás obou byly vskutku nuzné. On se narodil do temnoty a našel svou cestu na světlo skrze to, že se stal mušketýrem stejně jako já, když jsem se stal hercem. Pocházím z Brixtonu na jihu Londýna, kde to bylo opravdu obtížné. Celý život jsem měl vizi toho, jak odtamtud odejdu. Stejně jako já, tak i Porthos potřebuje něco, za co může bojovat a věřit tomu. Pro Porthose bude časem jeho minulost zásadní. Jeho dějová linka je velice emocionální. Vypráví o tom, jak hledá svou identitu a zjišťuje, co se stalo jemu a jeho matce, když byl malý chlapec. Překvapivě je do toho zapojený Treville. Čím víc Porthos zjišťuje, tím více problémů odkrývá. Touha po tom, aby zjistil odpovědi na své otázky, je pro Porthose hnací silou, a odkryje takové své emoce, které by od něj nikdo nečekal,“ vypráví Howard Charles, představitel Porthose. Howard získal uznání svým hereckým výkonem v Royal Shakespeare Company v divadelních hrách Kupec benátský a Macbeth.

 

Tři mušketýry uvidíte na Primě ve 20.15 již toto pondělí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama