Úterní VIP Prostřeno! Uvaří Vlastimil Harapes a Jana Andresíková!

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Již v úterý od 20:00 uvaří herec Vlastimil Harapes a Jana Andresíková!
VIP Prostřeno V (45) Harapes, Andrsíková

Jana Andresíková

Jana Andresíková je česká herečka. Po studiu na Pedagogické fakultě vystudovala filmovou školu. Má za sebou nespočet divadelních, filmových ale i televizních rolí. Diváci ji nejčastěji poznávají díky roli čarodejnice v seriálu Arabela. Ve druhé sérii pak coby záhadná paní Černá. Zatím poslední filmovou rolí byla pomatená Lejdy v Troškově Kameňácích 1 a 3. Její krásně zabarvený hlas je divákům známý také z dabingu. Kromě jiného, propůjčila hlas americké herečce Whoopi Goldberg například ve filmech Sestra v akci.

Recepty:

Mošničky paní Černé
Lektvar věčného mládí
Sviní šlichta s kyselým xichtem
Záhada z temného lesa

Vlastimil Harapes

Je český herec, tanečník, režisér, taneční mistr, choreograf, taneční pedagog, dlouholetý člen a sólista baletu Národního divadla v Praze. Po absolutoriu pražské taneční konzervatoře v roce 1965 získal angažmá v baletním souboru Národního divadla (1966). Od roku 1971 zde byl sólistou. Jkao perfektní tanečník studoval tanec  v Petrohradě v baletní škole Malého akademického divadla. Kromě toho je také úspěšný filmový herec, který si zahrál v celé řadě českých snímků, z nichž některé patří mezi nejúspěšnější a nejlepší české filmy všech dob (např. Markéta Lazarová režiséra Františka Vláčila nebo Jak vytrhnout velrybě stoličku režisérky Marie Poledňákové).

Recepty:

Salát Eliška
Dýňová polévka
Mořský ďas s kořením Tandoori a perskou rýží
Čokoládový mousse a ovocný salát Macedonia

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Mořský ďas

 

VIDEO: Je mi líto tvé dýně

 

VIDEO: Stížnosti předám kuchaři

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama