3 scény z pátečního Přístavu, které jdou na dřeň

V 77. dílu Přístavu se Marek vrací oficiálně do Přístavu, kde chce rozvinout opravdový byznys. Jenže jeden musí z kola ven. Mili se rozhodne drsně zakročit proti novým móresům v Přístavu a rozhodně se nerozpakuje jogína vykázat do určitých mezí...
Přístav - Marek a Roman. Zakopají válečnou sekeru?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Vztahy v Přístavu se neustále vyvíjejí a prohlubují, některé naopak končí v moři minulosti. Co je však charakterům z Přístavu vlastní, je jakási jednoznačná přímočarost. Marek Skála jako podnikatel zkrátka musí říct jasně, že pro tři chlapy v chalupě není místo.

Ačkoliv to byl právě José, která jejich byznys při odchodu Marka do Prahy zachránil, nehodlá se nechat  zviklat. Uživit na jaře tři lidi Přístav zkrátka nedokáže. A tak se strhne pořádná výměna názorů, která má k chození okolo horké kaše opravdu daleko.

Kdo půjde z kola ven?

Přístav (77) – Marek chce vyštípat Josého

Na jógu Mili kašle!

Žádné pardon a omluvu. Rozhovor mezi Mili a jogínem ze Zátoky rozhodně nebude žádné sladké slovíčkaření. Mili si svůj pracovní prostor umí tvrdě obhájit. 

Přístav (77) – Mili je proti józe

Já to nevidím jako úplně dobrý nápad

Johanka nechce, aby Petr přes léto zůstával v Přístavu, protože i v (krásném) západákově, jako je Zátoka, na něj všude číhají náhodné fanynky. A tak mu to řekně pěkně natvrdo. 

 

Přístav (77) – Petr a Johana oslavují

 

 

Marek Skála se vrací
Marek Skála se vrací
archiv Prima
[[nid:]]

 

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama