Céčko oceňuje krásy Zátoky: "Já sem tak natlakovanej, že..."

Letní pohoda u Přístavu okouzlila i bývalou "hokejku" a kamaráda Marka, Pavla Císaře. Karel je okouzlen krásou...všeho možného. A dává to značně najevo.
Přístav - Céčko

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy uvidíte třetí díl seriálu Přístav.

"Ty seš normální hovado, Céčko" dočká se takového označení kamarád Marka. Pavel Císař je dobře zaopatřený ex-hokejista, jenž se přijel podívat na nový byznys Marka. Zátokou a hlavně jejich obyvatelkami je zcela okouzlen. Pavel umí krásu ocenit dost zvláštním výrazivem.

Kamaráde, já když to vidim, ty ředkvičky, tak já sem tak natlakovanej, že kdyby mně připojily na EKG, tak ty měřáky buchnou.I takto se dají ocenit krásky koupající se v Sázavě. Pavel sice přijel s blonďatou milenkou, která v Přístavu způsobí pravé peklo, ale rozhodl se v Zátoce trávit sám více času. Během hospodských dýchánků tak bude mít samozřejmě čas i na to seznámit se s místními mladými kráskami a okouzlit je svým ostrovtipem.

Podívejte se na scénu z pondělního dílu:

Přístav – To by záviděli každýmu

Přístav uvidíte už v pondělí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama