Dejdar s Blažkem zlobí: Pavlíno, nechcete mi podržet lopatku?

"Bez auta, bez penež a bez ženský? Chlapy, jak to tady chcete přežít?" ptá se Martin Zounar Martina Dejdara a Filipa Blažka, kteří v Přístavu hrají dva odvážné ztroskotance. A tak už jim v opuštěném Přístavu tak trochu hrabe. Podívejte se na moment, kdy poznávají Krupici. Tu "ze židle".
Přístav - Krupice a Filip Blažek

Marek Skála společně s Romanem neví, kam dřív skočit. Ve středu ve 20.15 totiž otevírají svou vysněnou hospodu s názvem Přístav. Na hospodě, která byla několik let zavřená, je ještě práce jako na kostele, a tak se Krupice, manželka Pepy (Martin Zounar) rozhodne chlapům pomoci alespoň úklidem.

Jenže netuší, že Marek s Romanem už o ní slyšeli. Pikantní historku o sexu na židli vyžvanil klukům dokonce její manžel, takže když se hezká brunetka představí, oba dva nasadí potutelné úsměvy: " Tak teď už to dává smysl!"

Pavlína je asertivní žena, která se rozhodne ve volném čase novým "naplaveninám" pomoci s byznysem. Sama tuší, jaké to musí být, když začínáte jako nováčci v osadě, kde nemají rádi novoty. I když hospodu by měl snad každý obyvatel osady docenit.

Starý sukničkář Roman může na Pavlíně oči nechat a položí jí velice speciální a drzou nabídku:

Přístav – židle

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama