FOTOGALERIE: Momenty ze zákulisí natáčení

Každé pondělí a středu můžete sledovat na Primě ve 20.15 nový seriál Přístav. Přístav se natáčí už od léta a vy se můžete podívat, jak vypadalo zákulisí jednotlivých scén.
Maskérka, Filip Blažek a čekající Martin Dejdar
Maskérka, Filip Blažek a čekající Martin Dejdar
archiv Prima

I když to zpočátku vypadalo, že někteří obyvatelé Zátoky nenajdou s cizinci Markem a Romanem společnou řeč, zatím jejich spolužití vypadá poměrně bezproblémově. Od otevíračky hospody se Marek a Roman se vzteklým Radimem Pátkem trochu sblížili, a dokonce si spolu zahráli nohejbal. Musíme vám prozradit malé tajemství: zákulisí natáčení je o něco méně pohodovější, než se na televizních obrazovkách zdá. Uvědomili jste si třeba to, kolikrát musí herci kopnout do míče a prohnat k síti, aby se scéna povedla?

Na to vám nikdo z herců určitě neodpoví, co vám ale řeknou jistě je, že někdy je natáčení opravdu náročné. Seriál Přístav se také natáčel během vln obrovských veder, která sužovala celé Česko.

V naší fotogalerii ze zákulisí uvidíte i pár přípravných scén a také to, že někdy se bez scénáře neobejdete ani na place. Nad scénou se diskutuje, tvoří se zároveň nové obrazy, které vycházejí přímo z dané situace na place.

Prohlédněte si tak naši momentkovou fotogalerii ze zákulisí natáčení:

Přístav uvidíte zase ve středu na Primě ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama