Kolem Krupice se točí ženský svět osady, prozrazuje Jitka Schneiderová

Za každých okolností elegantní herečka Jitka Schneiderová bude v seriálu Přístav představovat roli Pavlíny Krupičkové, manželky Pepy Krupičky (Martina Zounara). Jaká bude Krupice, která zamává jako žena s Markem a Romanem už na začátku?
Pavlína Krupičková (Krupice) je manželkou žárlivého Pepy
Pavlína Krupičková (Krupice) je manželkou žárlivého Pepy
archiv Prima

Pavlína Krupičková je důležitá ženská postava celého seriálu. Nejenže je krásná, a proto v celé osadě platí tak trochu za femme fatale, ale je i chytrá a ví, co chce. Tyto vlastnosti dělají z "Krupice", jak ji v osadě všichni říkají, místní ženu vamp. Pavlína totiž ví, jak si život zařídit. Ale pozor! Není to žádná zlatokopka, naopak. Je ráda pánem situace, a tak jí vztah s extrémně žárlivým manželem vyhovuje. I když mají v manželství velkou Itálii, Pavlína dokáže svého Pepu vždy ukočírovat.

Krupice svou inteligencí a ráznou povahou tak trochu převyšuje všechny ženy v osadě. Jako Pražačka se do osady nastěhovala za svým manželem jen na chvilku, z chvilky se však staly roky:

    "Původně jejich stěhování na chatu mělo být dočasné, ale nakonec tam ztvrdli déle. Krupice se tam tak snaží učit v novém kraji novým mravům. Do toho přijede Martin Dejdar. Všechno se bude točit okolo vztahů, stejně jako v životě a následně i v seriálech," směje se představitelka seriálové role.

Ačkoliv by se Jitka Schneiderová zdála být na první pohled ženou, která miluje město a módu (módních editoriálů má za sebou přece více než dost), Jitka tvrdí, že svůj volný čas ráda tráví na chatě u řeky, kde chodí nenalíčená a cítí se v přírodě naprosto šťastná. Role Krupice jí tak rozhodně není vzdálená.

Přístav - Krupice v akci
Přístav - Krupice v akci
archiv Prima

Kolem Krupice se točí ženský svět osady

Krupice se živí jako kadeřnice v osadě. Místní ženské osazenstvo se zde setkává a sbírá drby, probírá všechny lidi z osady a hlavně novinky. Příjezd Marka Skály a Romana Mareše jim tedy na pár večerů zaručeně vystačí. Pavlína je také žena činu a rozhodne se nováčkům v osadě pomoci. Vždyť i ona tady kdysi začínala...

Podívejte se na rozhovor a další scénu:

(slova ŽIDLE si všimněte, během premiéry prvního dílu, pochopíte víc:)

Přístav - Jitka Schneiderová

Přístav - první přivítání osady

Podívejte se na první drsné přivítání Martina Dejdara a Filipa Blažka v Přístavu

Přístav - Roman Mareš znělka

Roman bude větší pohodář, slibuje Filip Blažek

Rozhodne se vrátit tam, kde vyrůstal

Seriál Přístav je o hledání sama sebe, říká Martin Dejdar

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama