Přístav nabídne co nejméně kulis a krásu Posázaví, říká Marek Singer

"Prostředí seriálu Přístav navozuje atmosféru a vzpomínky z dob, kdy jsme jako mladí jezdili na vodu, kdy jsme trávili letní dny u řeky. To je pro spoustu Čechů srdeční záležitost, " popisuje nový seriál Marek Singer, ředitel televize Prima.
Pohled na hausbót ulidňuje
Pohled na hausbót ulidňuje
archiv Prima

Seriál Přístav uvidí diváci už 26. srpna ve 20.15 na hlavním kanálu televize Prima. Během tiskové konference, jež představila schéma podzimního programu, Marek Singer popsal, v čem je nový seriál Přístav specifický. Příběhy z Posázaví podle něj budou brnkat na strunu vzpomínek z léta, které ještě není úplně u konce. Čerpá z let, kdy jsme byli bezstarostní, užívali si dobrodružství jako vodáci a prožívali první lásky v parném létě u řeky.

Tvůrčí tým seriálu se rozhodl natáčet většinu scén tak, aby přesně vypovídal o tom, jak žijí lidé v Posázaví. Vybral si proto příběhy z chatové osady nedaleko řeky. "Viděl jsem první čtyři díly Přístavu. Seriál je dobře napsaný, tvůrčí tým je velice zkušený. Ale musím říct, že to prostředí samotného seriálu mi navozuje vzpomínky z mládí, když jsme jezdili na vodu, když jsem jezdil k řece na Sázavu. A to je něco, co je pro spoustu Čechů srdeční sáležitostí. A ono to tam přesně je, jsou to krásné obrázky, příběhy jsou jako ze života. Myslím si, že to diváky bude bavit, " vypráví nadšeně ředitel Televize Prima.

Podívejte se na rozhovor:

Marek Singer o Přístavu

I během sychravého podzimu bude slunce

Natáčení Přístavu probíhá většinou v exteriérech, což baví nejenom herce, kteří většinu seriálů natáčejí v ateliérech, ale i samotné diváky. Přístav nabídne obrazy Posázaví, malý přístav se zakotveným hausbótem na klidné řece a malebnou osadu s malou pláží. Zkrátka, Marek Skála si vybral pohodové léto na to, aby začal úplně nový život.

Hausbót
Hausbót
archiv Prima


Přístav tak na podzim společně například s Vinaři nabídne trochu slunce i ve chvílích, kdy se budeme choulit pod deku s teplým kakaem: "Chtěli jsme aby byl podzim, co nejslunečnější, ať už bude jakýkoliv, protože na Primě bude i na podzim více slunce. Přístav se natáčel v létě a my jsme si přáli, aby diváci měli možnost vidět co nejméně kulis a co nejvíce reality. Myslím si, že to během sychravého podzimu ocení," prozrazuje Marek Singer.

Seriál Přístav uvidíte na Primě již 26. srpna ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama