Přístav se rozjíždí. Marka navštíví ex-hokejka!

Nový primácký seriál Přístav, jehož dvě epizody jste mohli vidět vždy ve středu, vyplouvá vstříc divákům. Od tohoto pondělí uvidíte Přístav dokonce dvakrát týdně. Každé pondělí a středu ve 20.15!
V Přístavu půjde i o nohejbal a jiné pohodové aktivity
V Přístavu půjde i o nohejbal a jiné pohodové aktivity
archiv Prima

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy můžete sledovat třetí díl seriálu Přístav. A máte se na co těšit. Co se bude dít?

Do nově otevřené hospody přijíždí její úplně první zákazníci z města. V Přístavu si dá jedno vychlazené bývalý hokejista a kamarád Marka Pavel Císař. Pavel si po úspěšné kariérě v hokeji žije jako král. Do Zátoky přijíždí s mladou blonďatou milenkou. Nespokojenost městské slečny tak výrazně narušuje kolorit pohodové atmosféry v Zátoce. Pavel se však rozhodne u vody zůstat a přespat v horním patře hospody.

Bývalý hokejista je okouzlený atmosférou v Zátoce. Zvlášť tou "ženskou", která se pravidelně cachtá u vody. Zato Marek nemá na mladá ženská těla ani pomyšlení.

Marek skrývá tajemství

Dceru Marka napadne, že z horních pater Přístavu by se dal udělat penzion. Přístav je hned u vody a fotbalového hřiště, takže by to mohla být ideální lokalita. Johana se dokonce odváží i vařit v hospodě. Její specialita je rajská. Pomalu se s Markovým kamarádem Romanem sbližují. Z Johany se stává třetí parťák do party Přístavu.

Johanu, ale i svého manžela stále ještě hledá Tereza. Pořád netuší, co vlastně Marek dělá.

Přístav (3) - upoutávka

Johaně ale vysvětlí, že životní změna Marka nesouvisí jen s chutí začít nový život. Marek měl v Praze problémy, kterým utíká. A Johana si jich začala všímat také.

Kočičí rvačka v Přístavu

Pavlína Krupičková (Krupice) je manželkou žárlivého Pepy
Pavlína Krupičková (Krupice) je manželkou žárlivého Pepy
archiv Prima

Ženská nevraživost mezi Krupicí a Milenkou stále vzrůstá. Milenka nemůže věřit vlastním očím, když si Krupice s manželem nakráčí do Přístavu ve stejných šatech, jako má ona. Rozdíl je v tom, že Krupice je nosí z donucení (aby svého Pepu neurazila), Milenka si je u Vietnamců vybrala sama. Milenka si to nenechá líbit a rozhodne se jednat.

Seriál Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama