VIDEO: Marek skáče šipku, za všechno může jeho manželka!

Středeční díl Přístavu konečně ukáže od čeho přesně utíkal Marek Skála z Prahy. Do Zátoky totiž přijede Tereza. A rozhodne se všemu velet. Až je z toho Marek poněkud na nervy. Podívejte se!
Marek skáče šipku
Marek skáče šipku
Archiv Promo

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. Čtvrtý díl uvidíte už tuto středu.

Marek neutíkal z Prahy jen kvůli špatné práci a pocitu méněcenosti jako čerstvého padesátníka. Touha po novém začátku totiž nejspíš nezahrnuje ani jeho manželku, která do nedávné doby nevěděla ani to, kde Marek je.

Jednoho hezkého dne se však Markův temný stín zjeví u hospody. Soudkyně Tereza ve své kráse. V rukou dopis, že Marek dluží za kotvení hausbótu padesát tisíc. Marek už tuší, že se hádce nevyhne. Tereza nakonec stráví na hausbótu noc, ale sama. jejich společná interakce bude však na bodu mrazu.

Vzteklá Tereza vytvoří několik situací, jež by mohly jejich dlouholeté manželství, na které těžce dýchá rozvod, zachránit. Všechno se zdá marné. Romanovi a Céčkovi (další ex-hokejka a kamarád Marka) se Tereza však zdá okouzlující. Marek je nechápe, ale na žádnou jinou nemá ani pomyšlení. Vypadá to, že Přístav bere jako velký restart celého života. Je v něm i Tereza?

Podívejte se na povedenou scénu:

Přístav - Dejdar skáče šipku

Přístav uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama