VIDEO: Martin Zounar žárlí (zatím) roztomile

Martin Zounar ztvárňuje v seriálu Pepu Krupičku, muže, který zvládne práci všeho druhu. Miluje na sto procent, ale také žárlí. A jeho dobrácká povaha se s nehezkou žárlivostí komediálně doplňuje.
Pepa Kupička (Martin Zounar) dělá hlavně melouchy
Pepa Kupička (Martin Zounar) dělá hlavně melouchy
archiv Prima

Pepa Krupička je sdcař. Všechno dělá upřímně. Upřímně už deset let také miluje svoji Pavlínu, kterou si kdysi přivezl z Prahy. Před deseti lety měla být osada pouhou zastávkou v životě manželů Krupičkových. Ti se tu však k nelibosti krásné Pavlíny usadili.

Pavlína je právem považována za krásku v celé osadě, chlapi na ní mohou oči nechat. A Pepa to moc dobře ví, Pavlínu si hlídá jako oko v hlavě. A naprosto mu vyhovuje, že jeho manželka pracuje jako kadeřnice u nich doma. Má ji stále na očích. Příjezd cizinců v těch nejlepších letech ho tak trochu znervózňuje ve chvíli, kdy se jeho manželka rozhodne jim v hospodě pomáhat.

Vtipné jsou i přiblblé pozdravy Marka Skály a Romana Mareše směrem ke Krupici. Martin Zounar jako Pepa Krupička svou reakcí celou scénu ještě povýší.

Pepa je žárlivostí a nejistotou bez sebe. A tak se pokusí zachránit situaci zoufale uzurpátorským způsobem, který působí hodně komicky. Zvlášť ve chvíli, kdy ho Pavlína totálně setře. Podívejte se na povedenou scénu:

Přístav – žárlivý Martin Zounar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama