VIDEO: Mili je na prknech, která znamenají svět!

Ženské divadlo založené Braunovou a Libuší Drozdovou už se blíží k opravdovému vystoupení. A místní šašek Mili Hrdá Pátková rozhodně nesmí chybět. Podívejte se, jak Mili prožívá vystoupení Libuše v exkluzivním videu z pátečního dílu.
Marek a Roman obsluhuje každý na své polovině Přístavu
Marek a Roman obsluhuje každý na své polovině Přístavu
archiv Prima

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Nápad založit divadlo dostala Braunová ve chvíli, kdy se jí celý zlomený starosta Drozd svěřil, že jeho Libuška má nervy v kýblu kvůli dceři a jejich vnoučatům, jež už dlouhodobě žijí v italských Benátkách. Libuši bylo zkrátka třeba nějak zabavit a přidaly se i další ženy, které chtějí hrát divadlo. Od nápadu k realizaci uběhlo pár chvil. Ukázalo se, že realizace bude těžší, než se předpokládalo, ale za to o dost zábavnější.

Vystoupení v Přístavu se blíží

Zatímco se Roman Mareš snaží znovu přemluvit starostu, aby jim pronajal místní louku, kde by mohli dělat v létě koncerty a festivaly, ženy ze Zátoky a Špičky zkouší divadlo, které se má zanedlouho představit v Přístavu. Zatím je ale všechno špatně. Libuše Drozdová dlouho nemůže najít látku, kterou by mohly ženy zahrát (chybí jim mužští představitelé).

A kkdyž začně na první vážné zkoušce přednášet, všichni vybuchnou smíchy...

Drtina přestřihává pásku
Drtina přestřihává pásku
archiv Prima

 

[[nid:]]

Co dalšího uvidíte na Primě v Přístavu ve 20.15 už tento pátek?

Přístav (79) - upoutávka

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama