Video: Olga je v nemocnici a José už flirtuje s jinou?!

Středeční díl Přístavu bude tak trochu i Olze Drozdové, která vlastní v Benátkách svatební salon. Olga je v nemocnici a José musí všechno zařídit. Mantinely do dětské postýlky se však trochu zvrtnou. Podívejte se na video v článku.
José Pivoda na Hausbótu
José Pivoda na Hausbótu
archiv Prima

Seriál Přístav uvidíte nově každé pondělí a středu. Čtvrtý díl uvidíte už tuto středu.

Pokud Marek Skála utíká od žen, charismatický José Pivoda je přitahuje. V pondělním dílu jste se dozvěděli, že jeho těhotná manželka Olga zůstává v nemocnici kvůli přetrvávajícím potížím se žlučníkem, což ještě komplikuje její stav. Na Josého tak spadne celá starost o dvojčata. José se dokonce rozhodne seknout s prací.

Malíř musí také za Olgu spoustu věcí zařídit, když ho však Alois pošle, aby zašel za single matkou Evou Branovou, která by měla ušít budoucímu nejmladšímu Drozdovi mantinely do dětské postýlky, netuší, co ho v Zátoce potká.

Eva se chová trochu trapně a dojde k pár podivným situacím. Jak sama Braunová přiznává, už dlouho nebyla s mužem a nechce, aby to vypadalo, že s Josém flirtuje. Všechno tomu však nasvědčuje. Otevřený a srdečný José si však ničeho nevšimne...

Podívejte se na scénu:

Přístav - José a Eva

 

Přístav uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama