VIDEO: Petr se vrací do Přístavu za Johi. Dají to zase dohromady?

Petr se rozhodl všechno s Johanou urovnat, která je už několik týdnů v Zátoce a učí se. Od jejich poslední hádky nebyli v kontaktu. Petr přijíždí a hodlá jejich vztah dát dohromady, ale bude chtít ještě Johana? Podívejte se na ukázku z pátečního Přístavu.
Petr se vrací za Johanou
Petr se vrací za Johanou
archiv Prima

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Když Johana plánovala společné prázdniny v Anglii s Petrem, Petr ji dost drsně řekl, že on nikam nepojede a ona sama by neměla cestovat taky. Důvod? Měla by přeci Petra podporovat v jeho kariéře. Jenže kariéra se Petrovi jako muzikantovi dost vymyká z rukou a jeho slává rapidně klesá...vrátil se kvůli tomu? Nebo chce opravdu Johanu zpátku?

Když se Petr objevil v Zátoce, Johana rozhodně neskákala nadšením. Naopak. Má plnou hlavu učení a řešit další problém, ačkoliv se to týká jejího vztahu, se jí nechce. Jenže Petr se nedá jen tak odbýt. A rozhodne si s Johanou promluvit.

Dají se dohromady?

Petr se ji pokouší přemluvit, aby se jejich vztah pokusili zachránit. jenže Johana oponuje, že "buď jsi naštvanej ty, nebo já, prostě se jen střídáme se". Je to pravda, a jak tedy zareaguje Petr na takové nařčení. Je vůbec možné ještě takový vztah udržet?

Přístav - Petr žehlí u Johany
Přístav - Petr žehlí u Johany
[[nid:]]

Přístav uvidíte na Primě už v pátek večer ve 20.15!

Celý díl můžete vidět také ihned po odvysílání na Primě PLAY

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama