VIDEO: Roman se přiznává Tereze, že je rozhodnutý mít dítě. Co na to ona?

Tereza se vrátila do Přístavu s tím, že už na všechno zapomněla a doufá, že na to zapomněl i Roman. Jenže Roman je rozhodnutý stát se otcem, ačkoliv ví, že to možná ohrozí vztah s Terezou. A Roman to Tereze zkrátka řekne. Podívejte se na scénu z pátečního dílu.
Tereza je z rozhodnutí Romana překvapená
Tereza je z rozhodnutí Romana překvapená
archiv Prima

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

V předešlých dílech přijela do Přístavu jedna z Roamanových bývalých přítelkyň, abyho požádala o obrovskou prosbu. Chce s ním mít dítě. Zpočátku však šlo jen o biologický materiál, teď to ale vypadá, že v případě, že Roman nabídku přijme, bude regulérním otcem. Jenže Tereza tuto nabídku nevydýchala a ihned odjela do Prahy.

Návrat Vandy, ačkoliv se nic nezměnilo

Když se soudkyně Tereza vrací do Přístavu, Roman je mile překvapený. Tereza dělá, že se nic nestalo, ačkoliv se minule pořádně pohádali. Jenže soudkyně ještě netuší, že Roman už je plně rozhodnutý si udělat dítě se svou lesbickou expřítelkyní.

Roman se později Tereze svěří, že už je naprosto rozhodnutý, že do nabídky Hanky a její přítelkyně půjde. Tereza už svoje dítě má, ale Roman má možná jedinou šanci mít potomka. Jak se na to zatváří Tereza? Už teď vám můžeme prozradit, že potečou slzy a více odtušíte i ve fotogalerii.

Jak se domluví na dítěti? Přežije to Tereza?
Jak se domluví na dítěti? Přežije to Tereza?
archiv Prima

 

[[nid:]]

Přístav uvidíte na Primě už v pátek večer ve 20.15!

Celý díl můžete vidět také ihned po odvysílání na Primě PLAY

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama