VIDEO: Už nevím, jestli ho chci, říká Johana o Petrovi

Johana se poslední dobou čím dál tím více zdržuje v Zátoce, aby nemusela do Prahy, kde je Petr. Její táta má pro ni několik otázek. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Přístavu.
Přístav (75) - Johana má s tátou rozhovor

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Marek Skála se sice závodu neúčastní, ale podporuje všechny ostatní. Kromě toho zajel dohlédnout i na Johanu, která se na hausbótu už přes měsíc učí na zkoušky. Dozvěděl se od Terezy, že Johaně to ve vztahu s Petrem pořádně skřípe.

Anglie vztahu rozhodně nepomůže

Rozhodl se nechodit kolem horké kaše a zeptat se Johany rovnou. Co plánuje se svým životem dál? Opustí Petra, s kterým už v podstatě nekomunikuje? Johana mu na to odpovídá dost překvapivě. Marek namítá, že její odcestování do Anglie jejich vztahu rozhodně nepomůže, jenže Johana má na to jiný názor.

Nepřítomnost je buď rozdělí, nebo znovu spojí.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Romanovi dělala parťáka Johana
Romanovi dělala parťáka Johana

 

[[nid:]]

 

José se omlouvá Ivaně za orgie v Přístavu

Ivanka Braunová je na Josého pochopitelně stále naštvaná. Viděla jeho orgie s mladými holkami a José si je toho dobře vědom. Jenže mladá matka Markétky se s ním nechce bavit vůbec. A tak José nasadí donucovací prostředky a zakročí ve chvíli, kdy Ivanka nemůže utéct. Ivanka si tak bude muset vyslechnout jeho omluvu za to, co viděla...

Roman se rozhodnul přijmout nabídku

Roman dostal v minulém dílu nabídku na to zplodit dítě se svou bývalou partnerkou, která momentálně žije se ženou. Jeho přítelkyně Tereza na jeho rozhodnutí však reagovala velice negativně. V podstatě utekla z Přístavu zpět do Prahy. Roman má špatné svědomí z obou rozhodnutí, jenže ženy se nevzdávají a přijíždějí do Přístavu znovu, aby zjistily, zda Roman bude otcem jejich dítěte. Přemluví ho?

Přístav uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15 na Primě.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Primě PLAY

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama