VIDEO ze zákulisí: Jak se natáčela znělka seriálu?

První díl Přístavu jste mohli sledovat už tuto středu na Primě, příští středu se můžete těšit na druhý díl. Mezitím se s námi podívejte do zákulisí natáčení znělky Přístavu. Natáčelo se v opravdovém vedru, naštěstí alespoň u vody!
Natáčelo se i na vodě
Natáčelo se i na vodě
archiv Prima

V novém seriálu Přístav uvidíte spoustu letní pohody. Jak by také ne, když si hlavní postava Marek Skála otevře společně se svým kamarádem z dětství hospodu u vody. Příběhy z Posázaví nabídnou záběry na řeku a dokonalou přírodu, hausbót, který potvrzuje určitou svobodu žití. I to uvidíte v nové znělce pro Přístav.

Znělky se samozřejmě účastnily i samotné hvězdy seriálu. Martin Dejdar byl podle svých slov hotový za pět minut. "Přišel jsem, oblékl se, podíval se do kamery a bylo hotovo," vysvětlil nám. A dodal, že to bylo opravdu nenáročné natáčení, na rozdíl od samotného natáčení seriálu, který točí dvanáct hodin denně.

V pravé poledne, kdy teploměry ukazovaly dobrých čtyřicet stupňů, měl přijít na řadu Filip Blažek, jenž představuje v seriálu Romana Mareše a druhého majitele hospody s názvem Přístav. Vedro podle svých slov sice neoceňuje, ale jak vtipně poznamenal, Češi si budou stěžovat na každé počasí. I když Pavel Řezníček už natáčel u vody a v pozdějším odpoledni, únavné vedro bylo stále.

Ve znělce uvidíte kombinaci stylizovaných záběrů, kde štáb natáčel také panoramatické snímky a pohledy herců, ale také výběr zajimavých scén rovnou ze seriálu.

Podívejte se do zákulisí natáčení znělky a pohled pana režiséra:

Přístav – making off znělka

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama