Zákulisí: Hvězdy seriálu Přístav se fotily na billboardy!

Ačkoliv si Indiáni a pár hollywoodských hvězd, myslí, že fotografování krade duši, herci nového seriálu Přístav se focení promo materiálu ujali s vervou. Bílé plátno, na kterém stáli, pro ně bylo prostě akorát další jeviště. Podívejte se s námi do zákulisí.
Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková)
Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková)
archiv Prima

Seriál Přístav připluje na divácké obrazovky už 26. srpna ve 20.15. K novému pořadu je také nutné vytvořit správné materiály k promování, a tak samoztřejmě herce enminulo ani focení. Zatímco většina stání před objektivem nenávidí, herci Přístavu si to parádně užívali.

"Budou tam fotografie, během kterých jsem při pózování vypadala určitě legračně, ale s tím se počítá, " směje se Kateřina Kaira Hrachovcová. U focení Kateřiny jsme se opravdu bavili všichni. Kateřina Kaira Hrachovcová přiběhla rovnou z natáčení a svoji roli Milenky rozhodně nesvlékla. Naopak! Milenka Hrdá, která je věrnou přítelkyní Radima Pátka (Petr Čtvrtníček) má zvláštní vkus na oblíkání, muže a její chování se také nedá označit za standardní. Kateřina si svojí seriálovou postavu zkrátka užívá.

Olga Želenská, jež ztvárňuje postavu Lily Barunové, bývalé operní pěvkyně, nám prozradila, že si připadala jako modelka: "Nikdo mě nikdy takhle nefotil." Zatímco dámy se většinou užívají krásný make- up a připadají si jako kočky s nekonečně dlouhýma nohama na molu, muži focení zpravidla nenávidí.

Dlouheletá praxe herce se při focení vyplatí

Martin Zounar nám prozradil, že tajemství focení přežít je mimojiné i to, dobře znát toho, jenž stojí za fotoaparátem: "Každý herec, který v tom procesu je, a já jsem v byznysu už asi třicet pět let, už toho má nafoceno dost, takže víte, jak si pomoci, abyste se netrápil. A hlavně se s fotografem Honzou Tůmou známe už dlouho, takže už ví, jak na mě," prozradil.

Podívejte se na video ze zákulisí:

Foceni herců Přístav

Seriál Přístav uvidíte už ve středu 26: srpna ve 20.15 na Primě!

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama