Čtyři muži a jedna žena na mateřské

Další cyklus oblíbeného pořadu Prostřeno! zavítá do hlavního města. V Praze se odehraje učiněná pánská jízda, ale na závěr přijde to nejlepší – v pátek uvaří žena. Zda bude i nejlepší kuchařkou a hostitelkou týdne, však teprve uvidíme.
Prostřeno III (2) - příště uvidíte z Prahy
Prostřeno III (2) - příště uvidíte z Prahy
Prima

 

V pondělí uvítá zatím neznámé hosty pan Miroslav, který pracuje ve špičkovém hotelu. Z bytu v Praze 8 má krásný rozhled, v životě ostatně uznává právě nadhled a klid. Vsadil na jednoduché menu, v němž hrají prim kuřecí maso a zelenina. Ujistí se, že méně bývá více, a získá 25 000 korun?

Následující den se soupeře pohostí Robert. Nastávající otec bydlí na Proseku a je prý velký pohodář. Příjemnou změnou po drůbeži bude jeho hovězí na víně. I dezert obsahuje víno, ale v podobě hroznů. Sumičku 25 000 korun by mladá rodina určitě uvítala…

Uprostřed týdne uvaří zase muž a další třicátník k tomu. Pavel je ženatý podnikatel, boxer ze Žižkova, který se kromě sportu odreagovává skleničkou něčeho ostřejšího a vysokou gastronomií. Na hosty čekají kachní prsa, tataráček z rajčat a crème brûlée. Tak ambiciózní menu má jistě šanci na výhru 25 000 korun!

I ve čtvrtek bude pánská, nebo spíš ještě klukovská hostina. Nejmladší Michal pracuje jako řidič a bydlí s přítelkyní na Chodově. Vášnivý sportovec chce divákům předvést, že i mládež se umí otáčet u plotny. Přesvědčí soupeře a vyhraje mu jeho šnek à la Michal 25 000 korun?

Finále patří ženě na mateřské dovolené. Slovenka Silvia pro hosty připravila kuře. Možná však zaboduje její houbovka s haluškami, porazí všechny muže a 25 000 korun zůstane u ní doma v Suchdole.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama