Převaha mužů v Praze a středních Čechách

Kolik lidí, tolik chutí. To bude určitě platit i v Praze a středočeském regionu, kam ze severu zamíří pořad Prostřeno! Poměr pohlaví se konečně zvrátí ve prospěch mužů. Snad bude méně slovních přestřelek a více zábavy i fantazie.
Prostřeno III (8) - Příště uvidíte ze středních Čech
Prostřeno III (8) - Příště uvidíte ze středních Čech
Prima

 

Hned v pondělí uvaří devětadvacetiletý Michal, který je svobodný a žije sám. Vlastně s pejskem, k němuž má vřelý vztah. Michalův čtyřnohý miláček je nemocný, a tak se páníček postará nejen o hosty, ale i o jeho krmi. Hostům ale granule nenaservíruje, to by šanci na vítězství 25 000 Kč propásl. Neuctí je ničím menším než biftekem se zelenými fazolkami a citronovým koláčem.

V úterý uvaří Karolína, maminka na mateřské dovolené, která pracovala jako zástupkyně vedoucí v lahůdkách. Jaké lahůdky nabídne její menu? Další vývar, panenský tataráček, konfitovanou kachnu… Zní to tak velkolepě, že by Karolína mohla vyhrát 25 000 na vysněnou dovolenou.

Středa patří Lucii, majitelce jazykové školičky, která se uprostřed týdne spíš než na cizí jazyky zaměří na mlsné jazýčky soupeřů. Dokáže dostát svému mottu, že nejdůležitější je „hlavně se dobře najíst“, aby částka 25 000 korun přistála na Pakráci? Další polévkou, další kachničkou a dalším citronovým koláčem? Ano, ale ještě k tomu uvaří barevné vepřové.

Čtvrteční večeři vykouzlí v Dolních Počernicích kartář a šaman Pavel. Bude i kouzelníkem vařečky a vyčaruje si výhru 25 000? Bude mu na to stačit hadrová polévka a kuřecí špízky? Možná pomůže zaříkávání.

Finále patří čtyřiatřicetiletému upovídanému pohodáři Martinovi z Prahy 5. I ten zkusí zážitkovou gastronomii, tentokrát v italském duchu. Korunou týdne bude jeho tuňák. Třeba zůstane sumička 25 000 korun na sídlišti Homolka. Podle jídelníčků se máme na co těšit. A co teprve účastníci pořadu Prostřeno!?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama