Příště uvidíte Prostřeno! Speciál

Prima si připravila pro své diváky pestrobarevný bonbonek. Úplně speciální Prostřeno! plné překvapení. Přijdou známé tváře, jednou i v páru. Některé už v pořadu vařily, ale pro další to bude premiéra skoro i u sporáku.
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

A podle toho to bude v jejich kuchyni také vypadat. Mezi svéráznými osobnostmi to bude samozřejmě jiskřit, dojde též na ostrou výměnu názorů. Jedna celebrita jí maso zcela výjimečně a své názory si nenechá pro sebe. Má to už prostě v povaze… Ale i další témata hosty u stolu rozdělují. Jedno je ale spojuje – úkol týdne, ten čeká na každého. Kdo připraví nejlepší špekáčky? Budete se divit, co lze z tak tradiční potraviny vyrobit. Který hostitel nakonec soupeře uspokojí nejlepším jídlem, atraktivním příbytkem, pozorným servisem a přívětivým prostředím? Protože „šmejděníčko“ bude také zajímavé - nejen pro diváky, ale i pro soupeře. I tentokrát se v pátek rozhodne o hostiteli týdne a klání celebrit pokračuje v sobotu, kdy se během Poslední večeře všechno znovu probere, některé recepty se uvaří znovu a lépe a někdo další ještě vyhraje. Kdo to bude? Dorazí ale všichni? To je zatím velká neznámá…

S kým se od pondělí do soboty na obrazovkách setkáme a kdo bude vítězem speciálu Prostřeno? To uvidíte už příště – a máte se na co těšit!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama