Příště uvidíte Prostřeno! z Jihomoravského kraje!

Pokud jsme měli minulý týden tu čest sledovat kuchařské dovednosti a pohostinnost čtyř dam a jediného muže ze Středočeského kraje, tento týden v kraji Jihomoravském se síly pohlaví přesně obrátí – sejdou se čtyři muži a budou v přesile oproti jediné ženě!
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

Naše zvídavé kamery vás zavedou čtyřikrát do Brna a jednou do Hustopečí. Úkolem týdne budou místní speciality. Kdo si ale odnese velkorysou výhru 50 000 Kč?

V pondělí uvítá své soupeře Řek Kyriakos (32), kterému se bude říkat prostě „Kyri“. Studoval na střední technické škole v Řecku, obor elektrotechnik. Studium zakončil maturitou. Poté pracoval jako kurýr, elektrotechnik a barman v hotelu. Po přestěhování do České republiky, kde už je šest let, pracoval jako úředník v bance s využitím řeckého jazyka a brigádně pracoval v restauraci jako pomocník v kuchyni v jednom hotelu. Nyní je nezaměstnaný. Žije s přítelkyní, se kterou jsou 6 let. Společně mají dvě fenky čivavy. Jak zachutnají hostům řecké delikatesy? 1) Tzatziki, pita chléb 2) Fetapsiti 3) Musakas 4) Profiterol.

Úterý opanuje zázemí své kuchyně jediná žena – brunetka Vendula (29). Vendula vystudovala vyšší odbornou školu knihovnických, informačních a sociálních služeb. Po studiu chvilku pracovala jako knihovnice, poté jako operátor a nyní pracuje v call centru na pozici supervizor kvality. Její náplní práce je poslech a hodnocení hovorů, které byly uskutečněny, a předání zpětné vazby operátorům. Pochází z Hustopečí, ale poslední 3 roky žije u přítele v malém bytě v Brně. Vařit bude v bytě u svých rodičů. A co se bude podávat? 1) Paštika z kuřecích jater, pečivo 2) Hovězí vývar s nudlemi 3) Svíčková na smetaně, knedlík 4) Piškotová roláda.

Ve středu se bude snažit porazit svého otce, který už byl před pár lety v našem pořadu, Jan (20) – nemusí vyhrát, stačí mít víc bodů, než tehdy získal otec, jinak prohraje sázku a bude muset otci vyčistit auto. Jan vystudoval střední školu v oboru elektrotechnik silnoproudých zařízení a nyní pracuje v rodinné firmě jako elektromontér. Je bezdětný, ale zadaný. Žije s přítelkyní v pronajatém, hezky zrekonstruovaném bytě. A jaké si Honza sestavil menu? 1) Tajemná šunka 2) Hovězí trhaný vývar s nachos 3) Líčka na červeném víně 4) Řachlá medovka.

Ve čtvrtek nastoupí do boje o 50 000 Kč další muž tohoto týdne, možná spíš benjamínek – Filip (19). Filip studuje střední školu hotelnictví a cestovního ruchu ve Slavkově. Po škole chodí na brigádu – dělá pokladního v supermarketu. Pochází z Ostravy, poté s rodinou žil v Krnově a nyní studuje a bydlí v Brně s dalšími spolubydlícími. Hodně času tráví ve škole a na brigádě. Pokud má volno, tak se rád věnuje svým koníčkům a přátelům. Mladému studentovi by se výhra jistě velmi hodila, pomůže mu k ní jeho menu? 1) Sýrová rolka s bylinkovou směsí 2) Dýňová polévka s krutony 3) Žraločí steak s americkými bramborami a česnekem 4) Růžový trpaslíček.

A i poslední pátek bude spanilou pánskou jízdou – uvaří stále dobře naladěný pohodář Michal (38). Michal vystudoval střední obchodní školu, kterou zakončil maturitou. Pracuje jako realitní makléř.S manželkou mají dva syny – 4 a 2 roky. Michal je takový optimista týdne, téměř vždy mu chutná, skoro vše sní a nebojí se pochválit. Jak ale zachutnají jeho pokrmy ostatním soutěžícím? Páteční menu v Jihomoravském kraji zní takto: 1) Plněné papriky balkánským sýrem 2) Gulášová polévka s překvapením 3) Míšův řízek, brambor 4) Bábovka.

Říká se, že vítěz může být jen jeden. To ovšem neplatí v pořadu Prostřeno! Zde může být vítězů hned několik, třeba i pět – stejně jako je pět našich soutěžících. Kdo tedy vyhraje a na co se můžeme těšit? Dívejte se s námi!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama