Šárka Bůchová

Téma diskuze: Šárka Bůchová

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

Naďa Pátkova 08.01.2018 18:45

Šárce jsem nevěřila a chvílema jsem si zacpala uši, zakryla oči , jak jsem se za ní styděla

Katerina (Anonym) 04.01.2018 21:56

Boze, to byla komedie. Vic, nez z te ciganky, je mi zle z teto osoby. Ufnukana, bezcharakterni, nulova soudnost. A vareni absolutne podprumerne. Jestli nemas prachy, tak jdi makat a nevalej si speky na gauci! Hnus

Tereza Tereza Tereza (Anonym) 28.12.2017 22:32

Nechápu nenávistné komentáře, paní Šárka se zachovala moc hezky, přála to Lucce a dala jí plný počet bodů, nehrála tedy pro sebe. Lucka naopak celou dobu hrála jen pro sebe, jídlo měla otřesné a řekla to naplno. Ani se potom nechtěla rozdělit s penězi. U Lucky tedy vidím pokřivený charakter, kdežto u paní Šárky moc hodnou duši. I Pavel se zachoval moc hezky s tou tisícovkou. Plus pěstounství je snad krásná věc, jak můžete psát něco takového?

anonym (Anonym) 04.01.2018 14:04

3.)....Každý pěstoun,poručník je veden v evidenci.To že řekla Pavlovi že si peníze nevezme ...ona si je zase někde půjčí a nevrátí a před TV diváky musí vypadat jako že dobře.Paní musí mít jooo hroší kůži,a nebo potřebovala hodně diváků kteří jí budou litovat a možná jí nechají tady kontakt že jí něco podarují a jiné .Nedovolila bych si tady psát lži její maminka byla velice hodný člověk a mnohokrát si postěžovala jakou dceru lhářku vychovala :-( Paní Bůchová by si měla vlézt do svědomí .

anonym (Anonym) 04.01.2018 13:58

2.)....zaplatila.Po té využila i jejího manžela k přestěhování do azyláku a později se ještě několikrát stěhovala po podnájmech všude dluhy ,neplatila,atd.Dluh kamarádce uhradila částečně a pak se za ní propadla zem. Lidí je víc kterým dluží ,kde se člověk podívá tam má dluhy .Navíc paní Bůchová že pracuje na sociálce tak to mě dostalo a opravdu ještě pořádně nikdy nepracovala .A ani jako pěstoun není vedená v evidenci pěstounů,poručníků, a nic podobného :-)

anonym (Anonym) 04.01.2018 13:53

Vůbec p.Šárku neznáte co je zač.Kde chodí dělá dluhy .Dokonce své sluhy vůči přátelům neplatí .Má 3 děti ,přiznala v TV jen dvě .Jen jedna dcera žije s ní tedy ona dcera jí vzala k sobě , a další dvě děti mají tátové dětí .Žila u nemocné maminky později se ukázalo,že místo pečování o nemocnou maminku se jakoby jen vozila po zádech své maminky která jí a její dceru Lucii živila .Má kamarádka patřila mezi ty která jí pomohla .P.Šárka plakala že 3 měsíce nemá elektřinu a moje kamarádka jí to vše

21:09 (Anonym) 19.12.2017 22:34

21:09 přestaň Vim kdo seš!!!

Anonymous (Anonym) 20.12.2017 09:27

Tak to vyvrať, že neni pravda co 21.09 píše.

Kolarova M (Anonym) 19.12.2017 22:07

Zlá tlustá Buchová , brečíte z vychcanosti , faleš se ve vás skrývá. Sociální pracovnice? A vzaly vám pěstounku, bůh ví co.se dělo u vás doma. Vyčistěte si ty lopaty ve vašich ústech

Pavel D. Karviná (Anonym) 19.12.2017 21:09

Všichni lide čr.pozorně si to přečtěte nikomu nic zleho nepřeji ale bohužel vas opijeji rohlikem .Znam je osobně hlavně p.|Bůchovou proto že jsem z Karvine o svoje děti se neuměla postarat dvě dcery jsou plnolete jedna je lezba a žije s luckou a druha s otcem který ji ma ve sve peči a o kterou je řadně postarano.P.Bůchova dluži peníze kde muže a dluhy děla stále .Proto se kvůli dluhum stále stěhuje .To co p.Bůchová předvedla za divadlo je u ni normalníje smutne je že ji to spousta lidí věří .

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama