V jižních Čechách začneme stylově: kaprem

Kulinářská show Prostřeno! se přesune z Moravy do kraje rybníků a lidového baroka. Prostírat se bude v jižních Čechách, kde uvaří dalších pět amatérských kuchařů, respektive kuchařek.
Prostřeno III (5) - Příště uvidíte z jižních Čech
Prostřeno III (5) - Příště uvidíte z jižních Čech
Prima

Muži se totiž vařečky nějak zalekli, takže kuchtí opět čtyři ženy a o závěr se postará páteční mužská tečka.

Bývalá řeznice Karla zahájí jihočeský týden tradičně. Udělá kapra po novohradsku, protože si myslí, že jíme málo ryb. Ale předtím její hosté ochutnají klobásu na černém pivu a další laskominky, které by jí mohly vyvařit 25 000 na pěknou letní dovolenou.

Večeře úterní hostitelky Julie obsahuje hodně mléčných produktů. Je to prý česko-maďarské menu a u ní doma, kde vyvařuje třem chlapům, to nejoblíbenější. Juliin přítel je klaun. Bude v Českých Budějovicích tak veselo, že hostitelka získá 25 000, aby mohla partnerovi koupit něco krásného ke čtyřicátinám?

Dana, milovnice myslivosti, se při vymýšlení večeře inspirovala svým regionem i koníčkem. Připraví pravou jihočeskou kulajdu, zvěřinové medailonky a lívanečky s borůvkami. Kde vyrostly, je jedno, hlavně když omráčí soupeře a zacílí na plný počet bodů a výhru 25 000 korun!

Ve čtvrtek zavine obě své rolády paní Jaroslava z malebného Písku. Tamní rodačka je už v důchodu a pořad Prostřeno! miluje tak moc, že si s kamarádkami organizují vlastní soutěž. Pozor, Jarka má tedy natrénováno! Co když odměna 25 000 korun čeká právě na ni?

Jediný Jihočech se na soupeřky a páteční finále opravdu připraví. David z Jindřichova Hradce, další historické perly kraje, neponechá nic náhodě. Přes své mládí si docela troufá. Na sumu 25 000 korun zaútočí francouzským menu s husími játry, cibulačkou, hovězím na víně a čokoládovou pěnou!

Diváky Primy evidentně čeká další zajímavý a inspirativní týden s pořadem Prostřeno!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama