3 otázky pro diváky! Měl by Milánek odpustit Lole?

75. díl Svateb v Benátkách odhalil Josého záměr s miminkem. José si totiž neužil dětství svých dvojčat, protože byl ve Španělsku a o dvojčatech neměl ani ponětí. Teď chce všechno napravit. Ale Olga mu příliš nevěří... Co si o tom myslíte vy?
Filip Blažek a Noid
Filip Blažek a Noid
archiv Prima

Milánek se pro změnu stále nemůže dostat přes vztah s Lolou, s kterou se nedávno rozešel. Stále na ní myslí, a ve chvíli, kdy se ho Lola snaží kontaktovat, se chová jako malý kluk. Schovává se za barem a nebere telefony. Vypadá to, že většina Benátek si myslí, že by se ti dva měli dát dohromady. A to bude pro Milánka ještě velká výzva.

Větší výzvu plánuje José. Ten se rozhodl pokořit všechny společenské stereotypy, které v naší republice ještě můžeme nalézt hustě zakořeněné. Zatímco v severní Evropě muži chodí na mateřskou dovolenou skoro povinně, v Čechách je takových mužů málo. Většinou to ovšem nezpůsobují jen společenské předsudky, že správný muž se má o rodinu postarat hlavně finančně, ale může za to úplně jiný finanční důvod. Čeští muži berou stále o 26 % víc za stejnou práci než ženy. Finančně se tedy mladé rodině nevyplatí, aby muž zůstával na mateřské dovolené, když žena ve svém zaměstnání bere méně peněz.

Co si o Josého rozhodnutí myslíte vy? HLASUJTE:

Anketa

Zvládl by José mateřskou?

Svatby v Benátkách - José Pivoda
Svatby v Benátkách - José Pivoda
archiv Prima

Anketa

Měla by říci Lenka Davidovi o tom, že se stýká s Viktorem?

 

David zapíjí syna
David zapíjí syna
archiv Prima

Anketa

Měl by Milánek odpustit Lole?Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama