Biologické hodiny tikaly i mně, přiznává Noid

"Milánek má všechno, peníze, přítelkyni, jen ty děti mu chybí," vysvětluje představitel seriálového trenéra a podnikatele, Václav Noid Bárta. Ten nám prozradil, že biologické hodiny netikají jen ženám...
Svatby v Benátkách – rozhovor s Noidem

Na první pohled to vypadalo, že osvalený Milánek bude akorát mužská verze zlatokopky. V první řadě seriálu si vzal o dost starší milionářku Anitu (Jana Švandová), která později zemřela na rakovinu. Její smrt mu přinesla bohatství a také Lolu, která dostala od Anity za úkol se o Milánka postarat. Je z toho láska, jež na jednom důležitém tématu skomírá. Zatímco Milánek chce dítě, Lola dítě odmítá.

Dcery se dočkal dříve v osobním životě

"Milánkovi prostě tikají biologické hodiny, i já sem to zažil před dvěma lety, kdy jsem dítě hrozně chtěl, " prozradil nám tmavooký Noid. Tomu se narozdíl od jeho seriálové postavy poštestilo dříve. Noid je otcem skoro roční holčičky, jež má s modelkou Gabrielou Dvořákovou. "Má strašně dlouhé řasy, černé vlásky a je to kompilát nás obou. Je to moje princezna," rozplývá se zpěvák.

Drsné natáčení v kojeneckém ústavu

V seriálu Svatby v Benátkách si však užil svoje. Natáčení v kojeneckém ústavu, kam jeho seriálová postava tajně zatáhne Lolu, aby ji obměkčil a zkusili adopci, dostalo prý celý štáb. Slzy, které jste ve scéně viděli, byly opravdové. Alice Bendová je kvůli své roli (Lola byla naštvaná), musela skrývat.

Podívejte se ještě jednou:

Svatby v Benátkách – Noid vezme Alici do kojeneckého ústavu

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama