Co jste viděli v 54. dílu? Romeo zjistil, že Kamila lhala

A tak idylicky to všechno mezi zamilovaným Romeem a Kamilou vypadalo. Jenže po pár týdnech zamilovanosti se objevují první mráčky. Podívejte se na exkluzivní sestřih 54. dílu.
Olga se trochu ztrapní
Olga se trochu ztrapní
archiv Prima

Romeo je po uši zamilovaný do Kamily. Krásná a elegantní Kamila teprve nedávno odhalila to, co ji živí. Pracuje ve farmaceutickém průmyslu a prodává lékařům léky. O jejím osobním životě ovšem do úterý nevíme vůbec nic. Ona sama ani Romeovi neřekla, kdo ještě patří do jejího života. To musela udělat až jeho matka, která viděla Kamilu s její dcerou na ulici. Romeo se s Kamilou poprvé pořádně pohádá.

Hanka flirtuje s Davidem

Lehké to nemá ani David, který přijal na praxi krásnou studentku stomatologie. Lenka je pořád naštvaná a neuvěřitelně žárlí. Hanka je nejen mladší, ale je to i krásná žena, která má ráda muže. David si zatím jejího flirtování příliš nevšímá, ale Lenka zuří.

Během večeře Davidovi tak ve vzteku oznámí, že ji prosí Viktor o to, aby se k němu společně s jejich dítětem vrátila. David tohle vůbec nečekal. Jak zareaguje?

Jak si osladit rozvod? Filip připravuje intimní překvapení

Eliška stále plánuje rozvod s Filipem. Chce to udělat co nejrychleji, aby mohla odjet zpátky do Afriky. Ale Filip ji nehodlá pustit jen tak. Chce si rozvod co nejvíce zpříjemnit, a tak připraví pro Elišku malé intimní překvapení. Eliška rozhodně nic nečeká.

Ze svazku nechce uniknout jen Eliška, ale také krejčí Karel Zelený. Eva Krejzová se rozhodla, že chce vymalovat celý byt, a proto se musí společně s Karlem nastěhovat do jeho bytu, kde teď žije jeho dospělá dcera s miminkem. Karel by ovšem nejraději utekl, jak se svěří Olze.

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 54. dílu?

Olga momentálně sleduje přestřelku mezi Romeem a jeho matkou, která mu celá rozčílená oznamuje, že Kamila má dceru. Romeovi v krušných chvílích moc nepomůže, naopak. Vmete mu do obličeje, že si hodně rychle našel náhradu za ni samotnou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama