Co jste viděli v 65. dílu? José chce vidět testy otcovství.

Svatby v Benátkách začínají řešit i zapomenuté testy otcovství, které zamíchaly nejen s životem Olgy, ale hlavně dvojčat. Emička s Danem dostali najednou nového tatínka – trenéra. José teď chce ale testy otcovství vidět.
José chce po Filipovi testy otcovství

Vztah Josého a Olgy stále pokračuje v zamilovaném duchu bez jakéhokoliv negativního mráčku. José se ale rozhodl jednat. Jeho intuice mu říká, že dvojčata Olgy jsou přece jen jeho, i když testy otcovství za otce oficiálně prohlásily Filipa Krejzu. Testy ovšem nikdo kromě Olgy oficiálně neviděl. Filip testy samozřejmě na požádání nemá u sebe, a tak mu José dává ultimátum jeden týden.

José i Olga svůj vztah už konečně prozradili svému okolí. Olga řekla o svém poměru Lole, která plánuje svoji vlastní svatbu s Milánkem, a José se svěřil Aloisovi, který akorát vyzvídal. Všichni novinku přijali s radostí, děti ovšem zatím nic netuší...

Stěhování gauče a jedna malá katastrofa

Když se Eva odstěhovala s Karlem do jeho bytu, nechala svého syna s manželkou Eliškou v bytě svém. Netušila ovšem, že mladí si budou chtít byt zařídit po svém. Vyhodili ji její starý gauč, který pořizovala ještě s manželem. Eva ztropí scénu a jde žalovat Karlovi, který pracovní chvíli zrovna sdílí s Helenou, do které je možná ještě tak trochu zamilovaný.

Jonáš se setká s Karolinou

Jonáš se rozhodl svár s Karolínou a její matkou Arletou urovnat. Počká si na Karolínu před prací, kde ji požádá, aby si společně zašli na skleničku. Karolína jedná velice agresivně. Všemu přihlíží Lenka, která to posléze vypráví Dagmar. Obě dvě si myslí, že Jonáš je vinný. Dagmar po hádce s Jonášem, který stále opakuje stejné argumenty, rozhodne, aby Jonáš odešel z jejího bytu.

Svatby v Benátkách – Co uvidíte 65. dílu?

 

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama