Co jste viděli v úterním 52. dílu? Marika zvažuje rozchod s Josém

V úterý ve 20.15 uvidíte na Primě další díl Svateb v Benátkách. Poslední scéna čtvrteční epizody skončila tak, že Andy omdlela na party po nadměrném pití. A její jednání bude mít následky pro celou rodinu.
Dostal svou vysněnou roli
Dostal svou vysněnou roli
archiv Prima

Andy se opravdu předávkovala a poté, co omdlela v Koridě, jí vypumpovali žaludek. Otcovské role se dokonce chopil i Ivan, který se o svou šestnáctiletou dceru vzorně stará. Marika tak s Ivanem zase tráví hodně času.

José a jeho špatné období

Možná se Ivanovi blýská na lepší časy, protože Marika odmítá mluvit s Josém. Je na něj naštvaná za to, že omladinu nechal bez dozoru v Koridě. José tuší, že má průšvih, protože mu Marika nezvedá telefony, proto na ni počká na statku. I přes jeho omluvu se s ním Marika strašně pohádá. José možná tuší, že do jeho prostoru se začíná vracet Ivan. Sám začíná přemýšlet, že opustí Čechy a vrátí se do Španělska.

Filip se rozhodne k Olze nastěhovat

Temperamentní malíř nachází alespoň útěchu u Olgy, která má teď konečně kromě péče o domácnost a děti čas na něco jiného. Josého uklidní, že je to jen špatné období. Sama však netuší, co čeká ji. Jednoho dne přijde domů a na gauči bude sedět Filip, vedle něho dvě plné tašky. Filip se rozhodl přestěhovat k Olze, aby jí mohl pomáhat nejen s dětmi, ale i v domácnosti. Olze o tom ovšem zapomněl říct. Jak na takovou nabídku zareaguje Olga?

Svatby v Benátkách - Co uvidíte v 52. dílu?

Romeo mezitím zamilovaně toká se svojí novou hvězdou Kamilou. Kamila se zdá do Romea zamilovaná stejně jako on do ní. Pomalu se poznávají, ale vypadá to, že Kamila má před Romeem ještě hodně tajemství.

Volby a králíci

Alois mezitím na Špičce prožívá ostudu kvůli svému králičímu šampionovi, který se rozhodl neoplodnit samici. A ještě k tomu se schyluje k volbám, kde se bude volit starosta Špičky. Stane se Alois starostou?

Svatby v Benátkách (52) - upoutávka

Svatby v Benátkách uvidíte už na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama