Co jste viděli v úterý? Dagmar s Jonášem se sblížili

Hrníček trpělivosti krejčímu Karlovi nejspíš definitivně přetekl. Žárlivá Eva Krejzová se rozhodla ztrapnit ho společně s Helenou na veřejnosti. Eliška se snaží dostat i přes výslovný zákaz Olgy k dětem. Lola se bude rozhodovat, jestli si nechá dítě.
dr. Jonáš se také poprvé setká s Davidem Grábnerem
dr. Jonáš se také poprvé setká s Davidem Grábnerem
archiv Prima

Krejčí Karel a švadlena Helena tráví ve svatebním salonu společně hodně času. Pracují a zároveň se spolu i sbližují a chodí na kávu. Karel začíná Heleně gentlemensky nadbíhat a skládat komplimenty, zatímco Helena si to zatím moc nepřipouští. Eva se ovšem rozhodne jednat. Udělá něco, co se neodpouští...

Lola právě trpí. Nejen fyzicky, ale i psychicky, i když je rozhodnutá. S primářem gynekologie se dokonce rozhodla posedět a říct mu svoje trápení. Ten ze začátku nechce pochopit, že se Lola rozhodla jít na potrat. Zároveň však uznává, že některé ženy nejsou pro mateřství stvořené. Olga se však rozhodla o život dítěte Loly bojovat, ale Lola si nedá říct.

Svatby v Benátkách - Co uvidíte v 56. dílu Svateb v Benátkách?

Eliška se chce stát náhradní matkou

Eliška se mezitím snaží vetřít do přízně dětí a snaží se přemluvit Evu, aby dala Grábnerovým výpověď v bytě. Mohla by být tak ještě blíže společně s Filipem dvojčatům. Olga se ovšem snaží svoje děti před Eliškou chránit. Ty dvě se pohádají o dětech znovu na chodbě. Olga neví, co má dělat. A Filip momentálně se svými kumpány Milánkem a Ivanem rozhodne slavit jeho zamilovanost. Oficiálně tak stvrdí svůj vztah s novou sebevědomou Eliškou, která má teď velké ambice stát se náhradní matkou dvojčat.

Dagmar potřebuje soukromí

Vztah mezi dr. Jonášem a učitelkou matematiky Dagmar se neustále prohlubuje. Jonáš jí přinese dárek. Krásný náhrdelník zabalený do starého penálu ji velice překvapí a dojme. Je to krok, který Jonáš využije k tomu se s Dagmar sblížit intimně. Ráno je ovšem v jednopokojovém bytě nachytá syn Dagmar. Dr. Jonáš se pak bude snažit přemluvit Honzu, aby v bytě s Dagmar nebydlel, protože Dagmar potřebuje soukromí.

Svatby v Benátkách (56) - upoutávka

Nový díl  Svateb v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama