Co jste viděli v úterý? Marika chce požádat o rozvod

Úterní Svatby v Benátkách budou plné nových věcí. Marika nastupuje poprvé do nové práce k zubaři Jonášovi, zatímco Olga odjíždí za prací a nechává dvojčata u Filipa. Prozradí jim Filip, že je jejich otec?
Ivan se snaží dostat Mariku zpátky
Ivan se snaží dostat Mariku zpátky
archiv Prima

Lenka se s Davidem po hádce v baru konečně usmířila a vypadá to, že se jejich vztah konečně uklidnil. David se chce postarat o dítě Lenky, jehož otcem je Viktor. Dokonce se přiznal, že k takovému vyrovnanému postoji mu pomohla hlavně Dagmar. Ta se Lenky zastávala celou dobu. Lenka jí jde poděkovat a možná zakopají i válečnou sekeru.

První pracovní den se neobejde bez facky

Marika se mezitím připravuje na práci sestřičky u zubaře Jonáše, a jako druhou šichtu má nový bar Josého, který s návštěvností slaví velké úspěchy. Nikdo nečekal, že bude mít tolik návštěv, proto mu Marika pomáhá. První den v nové práci si na vlastní kůži vyzkouší, jak to funguje u dr. Jonáše. Jonáš nemá ani počítač a jeho pacienti patří k těm, kteří mají k životu velice originální přístup. Ostatně jako dr. Jonáš sám. První den se ovšem neobejde bez facky přesně ve chvíli, kdy se u Jonáše znovu projeví pud nenechavého muže.

Olga odjíždí pracovně ven z města a musí někde nechat děti. José má bar, nemá čas, a tak se počítá s tím, že budou u babičky a dědy ve Špičce. Filip nakonec Olgu přemluví, aby je mohl hlídat on. Olga a José mu nevěří, že Filip neřekne dětem, že je jejich pravý otec. Filip s nimi i tak stráví čas, který překvapí i jeho samotného. Hlídání si užijou všichni tři.

Ivan dostane dvě nabídky, které se odmítají

Ivan je stále bez práce na statku ve Špičce. Rozhodne se, že za starostu nakonec kandidovat nebude. Do Špičky přijedou lidé z televize s nabídkou televizní práce. Ivan čeká nabídku na další seriál, ale tahle nabídka ho opravdu překvapí. Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách – co uvidíte ve 46. dílu?

Marika se během jednoho obyčejného večera u večeře ve Špičce zmíní, že chce podat žádost o rozvod. Co na to Ivan?

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 již toto úterý!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama