Co se stalo v 55. dílu? Lola je těhotná

Viděli jste úterní 54. díl Svateb v Benátkách? Jste napnutí, jak bude pokračovat vztah Filipa a Elišky? Podívejte se na sestřih ze čtvrtečního dílu, kde uvidíte několik exkluzivních scén. Podívejte se na video.
Olga neví, co tím vším Eliška myslí
Olga neví, co tím vším Eliška myslí
archiv Prima

Eliška po příjemném večeru strávila s Filipem noc. Ráno se ti dva mají setkat se svými rozvodovými právníky a rozhodnou se jejich rozvod odvolat. Během poslední noci se do sebe stihli zamilovat. A plánují svoji budoucnost.

Eliška chce vychovávat Filipovy děti

Eliška se dokonce rozhodne opustit myšlenku, že by odjela zpátky do Afriky. Nadchla ji představa, že by se mohla starat o malá dvojčata. Začne tlačit nejen na Filipa, kterému momentální vztah s dvojčaty vyhovuje, ale i na Olgu, která se z toho hroutí.

Lola je těhotná a obviňuje Milánka

Přemlouvání Milánka, aby s Lolou měli společné dítě, nakonec mělo úspěch. Lola je těhotná, ale dítě nechce. Milánek o jejím těhotenství nic neví, i když si Lola myslí, že jí místo antikoncepčních prášků nastrčil placebo. Olga ji přemlouvá, že mít dítě není nic strašného, ale tvrdá byznysmenka o tom nechce ani slyšet. Je zničená.

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 55. dílu?

Na Špičce se stále řeší pohledná Romana, která se snaží přemluvit starostu Aloise a jeho mladšího kolegu, aby jí prodal pozemky ke stavbám rodinných domků. Většina obyvatel si myslí, že podlehnou, ale Alois má jasno. Romana se potkává i s Ivanem, s kterým flirtuje. Chce svého dosáhnout přes syna Aloise?

Viktor se vrací zpátky na místo činu

Lenka jede do nemocnice, a tak pohledné praktikantce Hance přenechává péči o ordinaci. Ta se snaží flirtovat s Davidem a dokonce ho pozve na oběd. Během návratu z oběda se David potkává s Viktorem. Viktor chce vidět Lenku. A trpělivost Davida už je dávno pryč...

Svatby v Benátkách uvidíte zase ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama