Fakta: Jaký muž u Olgy právě teď vede?

Olga tento týden zažívá samé drama. Zatímco Romeo už oficiálně randí s krásnou Kamilou, ona se rozhodla, že bude sama. Single matka právě teď neprožívá jedno ze svých nejlepších období, přestože se o ni uchází Filip. Ke všem je chladná – až na jednoho muže...
Svatby v Benátkách – Kdo z mužů teď vede u Olgy?

Olga tento týden poznala krásnou a elegantní Kamilu, s kterou Romeo právě začal randit. Romeo se s ničím netají. A jako typický muž se z rozchodu oklepal daleko rychleji než Olga. Ta ho sice po návratu z Islandu odmítla, ale srdci viditelně ještě neporučila.

V úterý jste proto mohli vidět scénu, kdy se Olga rozplakala přímo ve chvíli, když Romeo s Kamilou odešel ze svatebního salonu na oběd. Romeo opravdu rychle zapomněl na jejich zasnoubení a lásku, která je kdysi spojovala.

Nic na náladě Olgy nemění ani fakt, že ji stále uhání Filip Krejza, který je pořád (a možná nadobro) opuštěný manželkou. Filip se rozhodl stát plnohodnotným otcem dvojčat, přestože oni milují nade vše Josého. Zároveň na Olgu tlačí, aby už dětem řekla konečně pravdu. S tím překvapivě souhlasí i José, jenž už se pomalu připravuje na fakt, že dvojčata ztratí.

Doma zásadně pohodlně aneb Když si nemůžete v práci dovolit nosit bláznivá trička
Doma zásadně pohodlně aneb Když si nemůžete v práci dovolit nosit bláznivá trička
archiv Prima

Josého vyzrálý nadhled je sexy

Nicméně jeho nadhled nad celou situací Olgu zcela okouzluje. José je totiž typ muže, o kterého se žena může opřít. To dokázal i v jedné z posledních scén čtvrtečního dílu.

Zatímco Olga všechny svoje nápadníky a exnápadníky pěkně "stírá", José už v jejím životě hraje důležitou roli. Jak ho sama uklidnila, nechce, aby se na jejich vztahu po oznámení dětem, že není jejich otec, nic změnilo. Vypadá to, že jí José přes všechno to odmítání alespoň trochu přirostl k srdci.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO.

ALE! Josého reakce na to, že Olga byla na skleničce s Filipem, je poněkud zajímavá, když si vzpomeneme na fakt, že José právě teď žije s Marikou...

Anketa

Jaký muž u Olgy právě teď vede?

hlasovat
hlasovat
hlasovat

Pamatujete si na scénu, kdy se Olga poprvé potkala s Kamilou?

Olga se potká s Kamilou

Olga chce usnadnit Kamile začátky s Romeem. Sama sobě však ublížila.

Pamatujete si na scénu, kdy Olga tvrdě odmítla Josého?

Svatby v Benátkách - José a Olga

BONUS: Josého hořkosladké vyznání lásky Olze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama