Filip mě překvapuje, co všechno je schopný udělat, říká Ondřej Veselý

"Jeho hlavním problémem je, že je to velký slaboch," vysvětluje jeho představitel Ondřej Veselý. Jeho seriálová postava Filipa Krejzy se totiž nedá snadno zaškatulkovat. Poslechněte si, co si o něm myslí sám jeho představitel a jak vlastně prožívá čtení scénářů.
Svatby v Benátkách – Rozhovor s Ondřejem Veselým

Podnikatel Filip Krejza v první řadě seriálu zamotal hlavu Olze, matce dvou dětí. Zlomil jí srdce, podváděl svou manželku a Olgu nenechal na pokoji ani v druhé řadě seriálu, kde se postaral o hlavní téma: otcovství dvojčat. 

Olgu miloval čistě

Ve čtvrtečním dílu Svateb v Benákách se ukázalo, že testy otcovství zfalšoval kvůli tomu, že Olgu miloval a chtěl společný život s ní a jejími dětmi. Zkomplikoval tak život všem jeho nejbližším. "Vždycky to byl mamánek a rozhodnutí, která dělá, dělá zásadně na poslední chvíli, respektive přesně v dobu, kdy to všechno praskne. Jedna z mála věcí, která na něm ovšem kladná je, že Olgu velmi miloval. A miloval ji velmi čistě. Kromě toho má smysl pro humor a dokáže lidem pomáhat, " přemýšlí nad svojí seriálovou postavou Ondřej Veselý. 

Jak se čtou scénáře Ondřejovi? Podívejte se na celý rozhovor:)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama