FOTOGALERIE: Podívejte se do zákulisí natáčení

Ti z Vás, kdo vyhráli SMS soutěž to uvidí na vlastní oči. Kolik lidí pracuje na každé seriálové scéně? Počet vás možná překvapí. Podívejte se do fotogalerie, kde uvidíte zákulisní fotografie z natáčení posledních dvou dílů.
Natáčení ve stodole
Natáčení ve stodole
archiv Prima

Svatby v Benátkách jste mohli sledovat i tento týden. Olga ve čtvrtečním dílu odtajnila, že s Romeem je stále v kontaktu a miluje ho. Zajímavé je, že to byla ona sama, kdo ho poslal na Island, tím dala Romanovi jasnou zprávu, co si myslí o svém vztahu. Romeo se však zdá Islandem tak nadšený, že žádné myšlenky na vztah teď rozhodně nemá.

Ivan se také dozvěděl, že Marika hodlá požádat o rozvod. S Josém je šťatsná, i když teď José žije hlavně svým novým barem Korida, kde pomáhá nejen Marika, ale začal zde brigádničit i Davidův syn Honza, který nemá peníze na studentský privát v Liberci.

Nová postava švadlena Jánská

Ve čtvrtečním dílu jste také mohli vidět premiéru nové postavy Svateb v Benátkách. Není to nikdo jiný než Dana Batulková, která se představila jako šikovná švadlena Jánská. Dana nám ovšem v rozhovoru prozradila, že šití pro ni bylo jeden čas dokonce koníčkem. Víc ji ale baví práce, které vás překvapí.

Více se dozvíte v ROZHOVORU.

A vy se teď můžete podívat na scény ze zákulisí natáčení:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama